Astora Olive Club House

Eladó nyaraló
Balatonakarattya

+ 12 kép 1/15
279 500 000 Ft279.5 M Ft 2 540 909 Ft/m2
4 szoba
110 m²
építés éve:2016

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 2086 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 639
Koleszár Ildikó
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó nyaraló leírása

A BALATONKENESEI LIDO HOME KÍNÁLATÁBAN! Balatonakarattya vízparti részén kínálunk megvételre egy közvetlen balatoni kapcsolattal rendelkező, két szintes nyaralót. Az ingatlan egy 2.086 m²-es, osztatlan közös tulajdonú telken helyezkedik el, amelyen két épületben összesen 2×2 lakóegység található; a kínált ingatlan ezen kialakítás egyik önállóan használt lakóegysége. A telek közvetlenül a Balatonra nyílik, saját lejárattal és privát lépcsővel. A 110 m²-es nyaraló elosztása jól átgondolt: a földszinten nappali–konyha–étkező, valamint külön WC/mosókonyha kapott helyet, míg az emeleten három hálószoba és két fürdőszoba található. A földszint 2025-ben felújításon esett át, tágas, modern életteret kialakítva, az emelet pedig praktikus, jól kihasznált elrendezésű. A nappaliból közvetlen kapcsolat nyílik a pergolával fedett, tágas teraszra, amelyhez egy 3×6 méteres, fedett és fűthető medence, valamint egy privát használatú kert kapcsolódik. Az ingatlanhoz három gépjármű számára kialakított parkolóhely és egy közös tároló is tartozik. A 10 éve épült nyaraló korszerű gépészettel felszerelt: Daikin hőszivattyús rendszer biztosítja a padlófűtést és -hűtést, amelyet klímaberendezések egészítenek ki, így az ingatlan egész évben komfortosan használható. Az épület riasztórendszerrel és távfelügyelettel védett, igény szerint bútorozottan is megvásárolható, azonnal birtokba vehető, így saját célra és befektetésként egyaránt ideális választás. Személyes megtekintés előzetes teefonosegyeztetés után lehetséges! LIDO HOME - INGATLANOK EGY ÉLETEN ÁT!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

Nyaralók ára Balatonakarattyán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli nyaralók átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balatonakarattya m² ár
2541 e Ft
1405 e Ft -81%
Ennek az ára
Balatonakarattya átlagár
279.5 M Ft m Ft
117.1 m Ft -139%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balatonakarattya

Eladó ingatlanok a környékről

Balatonakarattya
Eladó nyaraló

Balatonakarattya

28.9 M Ft
2 szoba
37 m²
Balatonakarattya
Eladó nyaraló

Balatonakarattya

155 M Ft
5 szoba
179 m²
Balatonfüred
Eladó nyaraló

Balatonfüred

54.9 M Ft
2 szoba
45 m²
Felsőörs
Eladó nyaraló

Felsőörs

45 M Ft
2 szoba
45 m²
Felsőörs
Eladó nyaraló

Felsőörs

250 M Ft
8 + 2 szoba
320 m²
Veszprém
Eladó nyaraló

Veszprém

19.9 M Ft
2 szoba
20 m²
Balatonkenese
Eladó nyaraló

Balatonkenese

19.5 M Ft
1 szoba
35 m²
Köveskál
Eladó nyaraló

Köveskál

39.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Csopak
Eladó nyaraló

Csopak

179 M Ft
3 szoba
95 m²
Balatonfőkajár
Eladó nyaraló

Balatonfőkajár

26 M Ft
1 szoba
30 m²
Balatonakarattya
Eladó nyaraló

Balatonakarattya

49.9 M Ft
1 szoba
17 m²
Balatonakarattya
Eladó nyaraló

Balatonakarattya

54.99 M Ft
3 szoba
71 m²
Balatonakarattya
Eladó nyaraló

Balatonakarattya

39.5 M Ft
1 + 3 szoba
62 m²
Balatonakarattya
Eladó nyaraló

Balatonakarattya

89 M Ft
2 + 2 szoba
80 m²
Balatonakarattya
Eladó nyaraló

Balatonakarattya

72 M Ft
2 + 1 szoba
70 m²
Pápa
Eladó téglalakás

Pápa

34.49 M Ft
2 szoba
51 m²
Balatonakarattya
Eladó nyaraló

Balatonakarattya

69.9 M Ft
2 szoba
60 m²
Felsőörs
Eladó nyaraló

Felsőörs

57.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Várpalota
Eladó nyaraló

Várpalota

13.5 M Ft
1 szoba
48 m²
Balatonakarattya
Eladó nyaraló

Balatonakarattya

208.331 M Ft
3 szoba
74 m²
Balatonakarattya
Eladó nyaraló

Balatonakarattya

71.9 M Ft
3 szoba
45 m²
Balatonakarattya