Aerogate Homes

Eladó mezogazdasagi ingatlan
Pilis

+ 7 kép 1/10
24 900 000 Ft24.9 M Ft 655 263 Ft/m2
1 + 1 szoba
38 m²
építés éve:2000

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 1200 m2
Fűtés: Elektromos
Közmű: Villany
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 461
Dsugán Béla
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó mezogazdasagi ingatlan leírása

Pest megyében, Pilisen a Szabadkai dűlő 1-ben ( külterület ) eladó egy 1200 m2-s telken lévő 38 m2-s vegyes falazatú házikó. Az ingatlan egy amerikai konyhás nappaliból valamint egy hálóból és egy fürdőszobából áll. A nappali előtt lett megépítve egy nagyon hangulatos terasz és egy fa tároló. A közművek közül csak villany van de van házi vízmű és emésztő is. Az ingatlan fűtéséről hűtő-fűtő klíma gondoskodik. A vasút állómás 1,5-2 km-re található ezért autó vagy kerékpár használata javasolt a közlekedéshez. Az ingatlan nem hitelezhető ezért csak készpénzért lehet megvásárolni. Az OTP Ingatlanpont teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézéséhez. Kérdés , mutatás esetén hívjon bizalommal! Ref. szám: M304030

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 27. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Mezogazdasagi ingatlanok ára Pilisen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli mezogazdasagi ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pilis m² ár
655 e Ft
528 e Ft -24%
Ennek az ára
Pilis átlagár
24.9 M Ft m Ft
25.4 m Ft 2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pilis

Eladó mezogazdasagi ingatlanok a környékről

Pilis
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Pilis

3.2 M Ft
4064 m²
0 m²
Szentendre, Nincs utca
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Szentendre

6.56 M Ft
937 m²
Pilis, Haleszi szőlő II dűlő
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Pilis

1.7 M Ft
1068 m²
0 m²
Pilis
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Pilis

12 M Ft
1 szoba
27 m²
Isaszeg
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Isaszeg

6.4 M Ft
1.06 ha
0 m²
Pilis
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Pilis

12.9 M Ft
1 szoba
0 m²
Pilis
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Pilis

149.9 M Ft
11 szoba
240 m²
Csomád
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Csomád

11.7 M Ft
5861 m²
Csemő, Papp dűlő
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Csemő

23.65 M Ft
7.23 ha
Pilis
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Pilis

7.5 M Ft
8069 m²
0 m²
Pilis
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Pilis

24.9 M Ft
1 + 1 szoba
31 m²
Törökbálint
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Törökbálint

629.828 M Ft
19.7 ha
0 m²
Albertirsa
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Albertirsa

1.2 M Ft
2899 m²
Pomáz
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Pomáz

45 M Ft
1.3 ha
Tahitótfalu, Külterület
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Tahitótfalu

15 M Ft
5691 m²
Pilis
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Pilis

79.5 M Ft
12.23 ha
0 m²
Szada, Székely Bertalan út
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Szada

8.5 M Ft
1.6 ha
0 m²
Pilis, Zártkert
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Pilis

18.5 M Ft
3 szoba
88 m²
Verseg
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Verseg

25 M Ft
1.57 ha
Mikebuda
Eladó mezogazdasagi ingatlan