Metrodom

Eladó mezogazdasagi ingatlan
Gyula, 10 felett

+ 12 kép 1/15
20 900 000 Ft20.9 M Ft 282 432 Ft/m2
3 szoba
74 m²
10 felett
építés éve:1983

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 2330 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 392
Dr. Folczné Szentléleki Enikő
Városi Ingatlaniroda - VING

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó mezogazdasagi ingatlan leírása

Eladó tanya Gyula külterületén.

Gyulán, a Kálvárián eladóvá vált egy 2330 nm alapterületű zárt kert, kivett tanya és gazdasági épület besorolású ingatlan. A területen egy 1983-ban épült kétszintes ingatlan is található. A ház alapterülete 74 nm, lábazata beton, falazata tégla. Az áram a telken belül található, a gáz a telekhatáron. A vízellátás 70 méter mély fúrott kútról megoldott. A telek részben körbe van kerítve, bekötőútról megközelíthető. A 44-es főút mindössze 200 méterre található, ahonnan Gyula és Békéscsaba is könnyen megközelíthető.

Legyen egy tágas telke és kétszintes háza egy lakás áráért! Ne habozzon hívni!

Hirdetés feltöltve: 2025. 06. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Mezogazdasagi ingatlanok ára Gyulán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli mezogazdasagi ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Gyula m² ár
282 e Ft
434 e Ft 35%
Ennek az ára
Gyula átlagár
20.9 M Ft m Ft
24.6 m Ft 15%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Gyula, 10 felett

Eladó mezogazdasagi ingatlanok a környékről

Gyula
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Gyula

4 M Ft
2.02 ha
Gyula, Kalvária
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Gyula

6 M Ft
2770 m²
0 m²
Gyula, Csabai út
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Gyula

16 M Ft
4503 m²
0 m²
Gyula, Kétegyházi út
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Gyula

5.9 M Ft
1.6 ha
0 m²
Gyula
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Gyula

4 M Ft
2.02 ha
Gyula, Kétegyházi út
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Gyula

3.9 M Ft
4316 m²
817 m²
Sarkad
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Sarkad

48.9 M Ft
9703 m²
750 m²
Biharugra, Biharugra, Szilas puszta
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Biharugra

21.9 M Ft
1677.72 ha
0 m²
Szeghalom, Szeghalom 01304/11
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Szeghalom

9 M Ft
5.28 ha
0 m²
Gyula, Kétegyházi út
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Gyula

9.8 M Ft
4316 m²
817 m²
Gyula
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Gyula

26.5 M Ft
2 + 1 szoba
50 m²
Gyula
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Gyula

69.5 M Ft
10.83 ha
0 m²
Gyula
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Gyula

5.9 M Ft
5176 m²
Gyula
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Gyula

26.5 M Ft
2 + 1 szoba
50 m²
Gyula
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Gyula

2.5 M Ft
1839 m²
Gyula, Kétegyházi út
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Gyula

3.9 M Ft
4316 m²
817 m²
Pusztaföldvár
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Pusztaföldvár

65.89 M Ft
3 + 1 szoba
260 m²
Gyula, Eleki út
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Gyula

0.29 M Ft
3448 m²
0 m²
Gyula
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Gyula