Aerogate Homes

Eladó mezogazdasagi ingatlan
Baja

+ 17 kép 1/20
36 900 000 Ft36.9 M Ft 519 718 Ft/m2
5 szoba
71 m²
építés éve:1960

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 528 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3679815005
Tresz Péter
Duna House Baja-Szekszárd

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó mezogazdasagi ingatlan leírása

Baja déli részén a város szélén eladó 71 m2-es felújított tanya 528 m2-es telekkel a közút mellett.1960 körül épült téglából vasbeton alapra. A ház alatt kis pince (~8 m2) is található. Homlokzata hőszigetelt, a tető új.2020-tól kezdődően ment végbe minden felújítás az ingatlanon:- a tető megerősítve, új lécezés, fólia, illetve modern antracit színű Terrán cserép- 10 cm EPS hőszigeteléssel látták el a házat- a teljes villamos hálózatot cserélték (1x32A + Fí relé kiépített), a doboz a kerítésbe építve- cserélték a víz és szennyvíz csöveket- modern új konyhát és étkezőt alakítottak ki- új fürdőszoba készült káddal- az összes nyílászárót cserélték Gealan 2 rétegű hőszigetelt üvegezésűre- a belső ajtók szintén cserélve lettek- a teljes belső tér felújítva, helyiségek újra osztva- benn a falak hálózva, nemes vakolvaÉrdeklődés esetén keressen bizalommal, nézzük meg együtt!

Referencia szám: HZ066461-ZE

Hirdetés feltöltve: 2024. 08. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Mezogazdasagi ingatlanok ára Baján

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli mezogazdasagi ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Baja m² ár
520 e Ft
362 e Ft -44%
Ennek az ára
Baja átlagár
36.9 M Ft m Ft
41 m Ft 10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Baja

Eladó mezogazdasagi ingatlanok a környékről

Lajosmizse
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Lajosmizse

120 M Ft
2 szoba
100 m²
Kunadacs
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Kunadacs

248.264 M Ft
4 szoba
400 m²
Baja
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Baja

22 M Ft
1 + 1 szoba
50 m²
Baja
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Baja

11 M Ft
1.4 ha
Baja
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Baja

25 M Ft
1 szoba
67 m²
Izsák
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Izsák

120 M Ft
3 szoba
87 m²
Baja
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Baja

7.9 M Ft
2 szoba
48 m²
Baja
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Baja

60 M Ft
5.7 ha
180 m²
Helvécia
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Helvécia

24.9 M Ft
1 szoba
150 m²
Baja
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Baja

30 M Ft
1 + 1 szoba
50 m²
Gátér
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Gátér

39.9 M Ft
3 szoba
200 m²
Baja
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Baja

16 M Ft
Kiskunmajsa
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Kiskunmajsa

79 M Ft
3 szoba
300 m²
Baja
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Baja

39.999 M Ft
4 szoba
91 m²
Baja
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Baja

39.999 M Ft
4 szoba
91 m²
Kecskemét
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Kecskemét

24 M Ft
5 szoba
200 m²
Baja
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Baja

355.17 M Ft
500 m²
Ladánybene
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Ladánybene

80 M Ft
3 szoba
200 m²
Kiskunfélegyháza, Halasi földút
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Kiskunfélegyháza

160 M Ft
1677.72 ha
Baja
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Baja

36.9 M Ft
5 szoba
71 m²
Izsák, Gedeon dűlő
Eladó mezogazdasagi ingatlan