Aerogate Homes

Eladó iroda
Veszprém, Dózsaváros, 1. emelet

65 800 000 Ft65.8 M Ft 802 439 Ft/m2
82 m²
1. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 260
Csánk László
Dream-Ing Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó iroda leírása

Egy tetőtéri iroda, ahol a vállalkozásod is szintet léphet – Veszprém belvárosának közelében
Az ingatlanhoz saját udvari parkoló tartozik, mely benne van a vételárban!

Van valami különleges hangulata a tetőtéri irodáknak. A természetes fény, a tágas terek és a nyugodt atmoszféra inspiráló munkakörnyezetet teremtenek. Ez a 82 m²-es veszprémi tetőtéri ingatlan pontosan ezt kínálja – mindössze néhány percre a belvárostól.

Az épület 1970-ben épült, a tetőtér pedig 2022-ben teljes felújításon esett át, így ma egy modern, igényes és azonnal használatba vehető iroda várja új tulajdonosát vagy befektetőjét. Az új műanyag nyílászárók redőnnyel csendes és komfortos munkakörnyezetet biztosítanak, míg a megújult vizesblokkok letisztult megjelenésükkel emelik az ingatlan színvonalát.

Az iroda jelenleg két különálló egységre tagolódik, amelyek funkcionálisan is jól elkülöníthetők:

Az első egységben két külön irodahelyiség, egy tárgyaló vagy közösségi térként használható helyiség, egy fürdőszoba WC-vel, valamint egy előtér került kialakításra.

A második egység egy önálló, kisebb iroda vagy stúdió, amely egy külön helyiségből, vizesblokkból és egy teakonyha kialakítására alkalmas részből áll – ideális ügyfélfogadásra, különálló vállalkozás számára vagy kiadásra.

A két egységet jelenleg bérlők használják, így az ingatlan azonnali bevételi lehetőséget kínál, ugyanakkor igény esetén könnyedén egybenyitható, így egy nagyobb, egybefüggő irodai tér is kialakítható.

A külön lépcsőház diszkrét és professzionális megérkezést biztosít, a külön mérőórák pedig átlátható működést tesznek lehetővé. A részben felújított fűtésrendszer központja egy 2022-ben beépített új gázkazán, amely gazdaságos üzemeltetést biztosít.

Ez az ingatlan nem csupán egy iroda.
Lehet egy stabil befektetés, egy többfunkciós vállalkozói központ vagy egy inspiráló munkatér Veszprém szívének közelében.

Ha hosszú távú terveid vannak befektetési szempontból és egy kiemelkedő helyen lévő ingatlant szeretnél vásárolni, keress meg és beszéljünk az elképzelésekről.

Ha szeretnéd személyesen is megtapasztalni az ingatlan hangulatát és lehetőségeit, keress bizalommal!

+36 20 260 3519
Dream-Ing, Álomból Otthont!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 11.

Irodák ára Veszprémben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli irodák átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Veszprém m² ár
802 e Ft
493 e Ft -63%
Ennek az ára
Veszprém átlagár
65.8 M Ft m Ft
103.9 m Ft 37%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Veszprém, Dózsaváros, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

Lesenceistvánd
Eladó telek

Lesenceistvánd

9.9 M Ft
3121 m²
0 m²
Berhida
Eladó családi ház

Berhida

42 M Ft
3 szoba
130 m²
Veszprém, Dózsaváros
Eladó iroda

Veszprém

21.6 M Ft
2 szoba
36 m²
Veszprém, Dózsaváros
Eladó iroda

Veszprém

565 M Ft
42 szoba
900 m²
Várpalota, Kálnoky Adél utca
Eladó iroda

Várpalota

28.9 M Ft
1 szoba
38 m²
Pápa
Eladó panellakás

Pápa

31.9 M Ft
1 + 1 szoba
42 m²
Veszprém, Dózsaváros
Eladó iroda

Veszprém

19.8 M Ft
1 szoba
33 m²
Veszprém, Dózsaváros
Eladó iroda

Veszprém

119 M Ft
848 m²
376 m²
Veszprém, Dózsaváros
Eladó iroda

Veszprém

35.1 M Ft
2 szoba
58 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

115 M Ft
4 szoba
155 m²
Veszprém, Dózsaváros, Jutasi út
Eladó iroda

Veszprém

32 M Ft
53 m²
Tapolca
Eladó téglalakás

Tapolca

36.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Veszprém
Eladó iroda

Veszprém

119 M Ft
848 m²
Veszprém
Eladó iroda

Veszprém

119 M Ft
848 m²
Pápa
Eladó telek

Pápa

5.75 M Ft
866 m²
0 m²
Tüskevár
Eladó családi ház

Tüskevár

12.59 M Ft
2 szoba
73 m²
Veszprém
Eladó iroda

Veszprém

255 M Ft
3452 m²
1168 m²
Veszprém, Dózsaváros
Eladó iroda

Veszprém

119 M Ft
848 m²
376 m²
Balatonfűzfő
Eladó iroda

Balatonfűzfő

830 M Ft
556 m²
Veszprém, Egry József utcai lakótelep, Botev utca
Eladó iroda

Veszprém

119 M Ft
848 m²
Veszprém, Dózsaváros, Jutasi út
Eladó iroda

Veszprém

52 M Ft
85 m²
Monoszló
Eladó iroda