Oasis Residence

Eladó iroda
Szombathely, 10 felett

+ 10 kép 1/13
120 600 000 Ft120.6 M Ft 594 089 Ft/m2
11 szoba
203 m²
10 felett
építés éve:1970

Részletes adatok

Telekméret: 358 m2
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 10 felett
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 321
Tóth István
Városi Ingatlaniroda - VING

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó iroda leírása

**Eladó Iroda Szombathelyen a Derkovits-lakótelep melletti, kertvárosias lakóövezetben!**

Szombathely városának egyik legkellemesebb és legcsendesebb részén, eladásra kínálunk egy kiváló állapotú, 3 szintes irodaházat. Az ingatlan 203 m² lakótérrel (földszint+tetőtér ), 102 nm-es pincével és 358 m² telekkel rendelkezik, és tökéletes választás lehet cégek, vállalkozások számára.

**Az épület jellemzői:**
- **11 db szoba**: Kialakításának köszönhetően irodáknak, tárgyalóknak, közösségi helyiségeknek is ideális.
- **1 db fürdőszoba és külön női-férfi WC**: A mindennapi komfortért.
- **Pince**: Extra tárolási lehetőség vagy akár további munkahelyiségként is hasznosítható. + 2 autó számára elég hely, elektromos garázskapuval.
- **Udvari gépjárműbeálló lehetőség**: További parkolási alternatíva vendégek vagy ügyfelek számára. +egy fedett autóbeálló

**Energiahatékonyság:**
- **Külső hőszigetelés**: Kiváló energetikai besorolás, alacsony rezsiköltségek.
- **Háromfázisú áram**: Ideális megoldás nagyobb energiaigényű berendezések üzemeltetéséhez. (3x45A)
- **Napelem rendszer**: Fenntartható és költséghatékony energiaellátás, ami hozzájárul az iroda környezettudatos működéséhez. (20 kw-os rendszer)

Ez a sokoldalú ingatlan nem csak a csendes elhelyezkedése miatt vonzó, hanem modern felszereltsége és kiváló állapota révén is. Ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget, hogy vállalkozását egy jól megközelíthető, frekventált, mégis nyugodt helyen tudhassa!

Befektetők számára is vonzó lehetőség ez, hiszen a földszinti és tetőtéri rész két külön lakássá is alakítható igény szerint, de kisebb egységekre bontva külön - külön is kiadható kisebb vállalkozások, szolgáltatók részére. Az ingatlan családi házzá is átminősíthető.

További információkért, külső fotókért és megtekintésért keressen minket bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Irodák ára Szombathelyen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli irodák átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szombathely m² ár
594 e Ft
658 e Ft 10%
Ennek az ára
Szombathely átlagár
120.6 M Ft m Ft
92.7 m Ft -30%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szombathely, 10 felett

Eladó ingatlanok a környékről

Szombathely
Eladó iroda

Szombathely

122.9 M Ft
10 szoba
350 m²
Szombathely
Eladó iroda

Szombathely

120.6 M Ft
11 szoba
305 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

68.9 M Ft
2 + 1 szoba
69 m²
Sárvár
Eladó téglalakás

Sárvár

39.9 M Ft
1 szoba
37 m²
Sárvár
Eladó téglalakás

Sárvár

54.9 M Ft
1 szoba
55 m²
Sárvár
Eladó családi ház

Sárvár

75 M Ft
4 szoba
132 m²
Szombathely
Eladó iroda

Szombathely

14 M Ft
1 szoba
38 m²
Szombathely
Eladó iroda

Szombathely

122.9 M Ft
10 szoba
350 m²
Szombathely, Belváros, Hargita utca
Eladó iroda

Szombathely

120.6 M Ft
7 + 4 szoba
305 m²
Szombathely
Eladó iroda

Szombathely

24.9 M Ft
41 m²
Sárvár
Eladó téglalakás

Sárvár

44.9 M Ft
2 szoba
55 m²
Sárvár
Eladó téglalakás

Sárvár

59.9 M Ft
2 szoba
65 m²
Szombathely, Belváros, Semmelweis Ignác utca
Eladó iroda

Szombathely

39.5 M Ft
37 m²
Sárvár
Eladó téglalakás

Sárvár

39.9 M Ft
1 szoba
38 m²
Sárvár
Eladó iroda

Sárvár

199 M Ft
477 m²
477 m²
Szombathely
Eladó iroda

Szombathely

249 M Ft
3827 m²
1029 m²
Nyőgér
Eladó családi ház

Nyőgér

18 M Ft
4 szoba
94 m²
Szombathely
Eladó iroda

Szombathely

249 M Ft
3827 m²
1029 m²
Szombathely
Eladó iroda

Szombathely

220 M Ft
405 m²
Szalafő
Eladó családi ház

Szalafő

238 M Ft
10 + 1 szoba
450 m²
Szombathely
Eladó sorház

Szombathely

75 M Ft
4 szoba
117 m²
Szombathely
Eladó iroda

Szombathely

26.9 M Ft
36 m²
Szombathely
Eladó iroda

Szombathely

14 M Ft