Metrodom

Eladó iroda
Kecskemét, 3. emelet

+ 1 kép 1/4
124 100 000 Ft124.1 M Ft 1 700 000 Ft/m2
73 m²
3. emelet
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 3. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 670
Gugora-Mezei Ágnes
HOUSE36 Ingatlanbázis Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó iroda leírása

Kecskemét belvárosában, új építésű társasházban,leköthető lakásokat, irodákat, üzleteket kínálunk!
Modern, letisztult, időtálló megjelenéssel illeszkedik a belvárosi környezetbe. A gondosan megtervezett homlokzat, a nagy üvegfelületek és a harmonikus színvilág, elegáns mégis harmonikus atmoszférát teremtenek.
A liftes épületben, 22 lakás és 5 földszinti iroda kerül kialakításra. Opcionálisan teremgarázs és beálló vásárlási lehetőséggel.
Az épület földszintjén 73,33 m2 alapterületű iroda, üzlet megvásárolható.
Várható átadás, 2028 január.

4 szintes, liftes épület
Modern lakáselrendezések
Többnyire erkélyes lakások
Teremgarázs és beálló
Igényes közösségi terek

További információkat és részletes műszaki tartalmat egy személyes találkozó keretein belül tudunk biztosítani.

Nézze meg ajánlatainkat, amíg rendelkezésre állnak az ingatlanok!

Hitel esetén, egyedi kamatkonstrukciót és ingyenes banki előminősítést kínálunk ügyfeleink részére.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Az iroda legfrissebb, aktuális kínálatát a HOUSE36 saját weboldalán találja!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 06. Utoljára módosítva: 2026. 05. 24.

Irodák ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli irodák átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
1700 e Ft
786 e Ft -116%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
124.1 M Ft m Ft
186.3 m Ft 33%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét, 3. emelet

Eladó irodák a környékről

Jászszentlászló
Eladó iroda

Jászszentlászló

77.28 M Ft
540 m²
Kecskemét
Eladó iroda

Kecskemét

55 M Ft
4 szoba
85 m²
Kecskemét
Eladó iroda

Kecskemét

225 M Ft
4 szoba
277 m²
Kecskemét
Eladó iroda

Kecskemét

225 M Ft
277 m²
Kalocsa
Eladó iroda

Kalocsa

220 M Ft
7269 m²
290 m²
Kecskemét
Eladó iroda

Kecskemét

210 M Ft
383 m²
Kecskemét
Eladó iroda

Kecskemét

178 M Ft
0 m²
Baja
Eladó iroda

Baja

28 M Ft
30 m²
Kecskemét
Eladó iroda

Kecskemét

50 M Ft
3 szoba
85 m²
Kecskemét
Eladó iroda

Kecskemét

140 M Ft
149 m²
Kecskemét
Eladó iroda

Kecskemét

50 M Ft
85 m²
Kecskemét
Eladó iroda

Kecskemét

50 M Ft
85 m²
Kiskőrös
Eladó iroda

Kiskőrös

390 M Ft
1.37 ha
0 m²
Kecskemét
Eladó iroda

Kecskemét

210 M Ft
383 m²
Kecskemét, Kossuth-város
Eladó iroda

Kecskemét

205 M Ft
8 szoba
343 m²
Kecskemét
Eladó iroda

Kecskemét

141 M Ft
3 szoba
140 m²
Kecskemét
Eladó iroda

Kecskemét

140 M Ft
149 m²
Kecskemét
Eladó iroda

Kecskemét

1690 M Ft
1.29 ha
0 m²
Kecskemét
Eladó iroda

Kecskemét

40 M Ft
3 szoba
58 m²
Kecskemét
Eladó iroda

Kecskemét

50 M Ft
3 szoba
85 m²
Kecskemét
Eladó iroda

Kecskemét

50 M Ft
85 m²
Kecskemét
Eladó iroda

Kecskemét

69 M Ft
132 m²
Kecskemét
Eladó iroda

Kecskemét

250 M Ft
277 m²
277 m²
Kecskemét
Eladó iroda

Kecskemét

141 M Ft
3 szoba
140 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Bag
Eladó családi ház

Bag

16.9 M Ft
6 szoba