Astora Olive Club House

Eladó iroda
Budapest, XI. kerület, földszint

+ 17 kép 1/20
355 000 000 Ft355 M Ft 1 245 614 Ft/m2
7 szoba
285 m²
földszint
építés éve:2010

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: földszint
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV, Telefon
Komfort: Duplakomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: A

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 318
Lighthouse ingatlan
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó iroda leírása

A Lighthouse Ingatlan exkluzív kínálatában újra elérhető ez a kivételes 2 bejárattal rendelkező, 3 hrsz számon lévő ingatlan!

Budapest 11. kerületében, a közkedvelt Nádorliget lakóparkban kínálom eladásra ezt a földszinti 286 m2-es üzlethelyiség/iroda besorolású ingatlan együttest!

Nagy üvegportállal rendelkezik, a Nádorliget u. felől elérhető, de csendes belső udvarban található, exkluzív parkosított környezetben.

Tökéletesen alkalmas üzleti célokra, bemutatóterem, cégképviselet, vagy iroda számára egyaránt!

Gipszkarton álmennyezettel és falakkal tagolt, az egyik egység 80+83m2, összesen 163m2,
2 hrsz szám: 1 nagyobb közösségi térből és egy szeparált tárgyaló helyiségből áll, de tetszés szerint átalakítható.

Teakonyha, szerverszoba és étkező, valamint vizesblokkal felszerelt.

A másik egység 123m2-es, 2 iroda + közösségi tér, és szeparált üvegfalas tárgyaló, valamint teakonyha, zuhanyzós fürdőszobával felszerelt. 2 bejárattal rendelkezik, három önálló albetét!

Házközponti fűtése miatt, alacsonyan fenntartható, klimatizált és riasztóval is felszerelt.

A környéken számos vállalkozás működik sikeresen: orvosi rendelő, gyógytorna centrum, fogászat, könyvelő, építész iroda, élelmiszer boltok, nagykereskedők, lakberendezési üzletek, kávézók, gyógyszertár, mosoda, wellness, fitness terem, bővítse Ön is ezt az elit kört!

Tömegközlekedéssel:-es villamossal a Fehérvári útról 2 perc alatt elérhető, autóval a Szerémi út, Budafoki út, Rákóczi híd is 1-2 percre van csupán.

Céges eladói oldal, rugalmas fizetési feltételek!
További részletekért, hívjon bizalommal!

Az ár nettó 355MHUF + bruttó 27% áfa, az áfa cégek számára visszaigényelhető!
Akár céggel együtt is megvásárolható!
JELENLEG STABIL EGÉSZSÉGÜGYI SZOLGÁLTATÓ BÉRLŐVEL ELADÓ, ÍGY IDEÁLIS BEFEKTETÉSI LEHETŐSÉG, BELÁTHATÓ ÉS STABIL MEGTÉRÜLÉS MELLETT!

A Nádorliget specialistájaként, számos ingatlant eladtam és bérbe adtam a lakópark területén, (ezt az ingatlant is korábban már értékesítettem) referenciáim a weboldalon is megtalálhatóak.

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

Irodák ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli irodák átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1246 e Ft
1146 e Ft -9%
1066 e Ft -17%
Ennek az ára
XI. kerület átlagár
Budapest átlagár
355 M Ft m Ft
213 m Ft -67%
236 m Ft -50%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XI. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület, Kelenföld, Barázda utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

117 M Ft
1 + 1 szoba
56 m²
XI. kerület
Eladó iroda

Budapest, XI. kerület

490 M Ft
16 szoba
520 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

82 M Ft
1 + 1 szoba
63 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

239 M Ft
4 szoba
124 m²
XI. kerület
Eladó iroda

Budapest, XI. kerület

89.9 M Ft
64 m²
XI. kerület
Eladó iroda

Budapest, XI. kerület

251.9 M Ft
458 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

139 M Ft
5 szoba
155 m²
XI. kerület
Eladó iroda

Budapest, XI. kerület

285 M Ft
287 m²
XI. kerület
Eladó iroda

Budapest, XI. kerület

89.9 M Ft
64 m²
XI. kerület
Eladó iroda

Budapest, XI. kerület

65 M Ft
63 m²
XI. kerület
Eladó iroda

Budapest, XI. kerület

0.583 M Ft
4 szoba
162 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

124.9 M Ft
4 szoba
140 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

69.9 M Ft
1 + 1 szoba
49 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

45 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

104900 M Ft
4 szoba
88 m²
XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

39.9 M Ft
3 szoba
38 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

102.9 M Ft
2 + 2 szoba