BAM Living

Eladó iroda
Budapest, IX. kerület

+ 1 kép 1/4
240 000 000 Ft240 M Ft 1 518 987 Ft/m2
158 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 772
Dr. Garamvölgyiné Őri Diána
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó iroda leírása

Eladó tágas irodahelyiség a város szívében!

Budapest IX. kerületében, a Ráday utca 42. szám alatt kínálunk eladásra egy 158,59 m2 -es - 148,16 nm iroda, 7,81 nm teakonyha, 1,53 nm előtér és 1, 08 nm WC elosztású - tágas irodahelyiséget, amely egy különleges fejlesztés része.

Az épület egy meglévő struktúra újragondolásával, magas műszaki tartalommal és környezettudatos megoldásokkal születik újjá.

Főbb jellemzői:
- Energiatakarékos központi hőszivattyús fűtés-hűtés rendszer
- Érintőképernyős, intelligens vezérlés a fűtés-hűtéshez és árnyékoláshoz
- Padlófűtés , fan-coil hűtés/fűtés - Nagyméretű üvegfelületek, világos belső terek
- Magas minőségű burkolatok és nyílászárók
- Mélygarázs-parkoló vásárlási lehetőség elektromos autótöltési opcióval bizonyos beállók esetében
- Zöld belső udvar és közösségi biciklitároló - Közösségi villamosfogyasztás napelemes támogatással

Elhelyezkedés:
A lakás a Bakáts tér közvetlen közelében, a Ráday utca egyik legkedveltebb, ám kevésbé forgalmas szakaszán található. Kiváló közlekedési kapcsolatokkal rendelkezik (M3-as metró, 4-6-os villamos), és sétatávolságra vannak kávézók, éttermek, galériák, egyetemek és a Duna-part is.

Előnyök:
- Belvárosi elhelyezkedés, mégis csendes környezet
- Energiatakarékos, értékálló lakás
- Befektetésnek és saját otthonnak is ideális

Ár és további információ:
Kérjen részletes tájékoztatást a lakásról és a még elérhető ingatlanokról a Ráday 42 projektben.

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 07. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Irodák ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli irodák átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1519 e Ft
1111 e Ft -37%
1050 e Ft -45%
Ennek az ára
IX. kerület átlagár
Budapest átlagár
240 M Ft m Ft
232.2 m Ft -3%
232.1 m Ft -3%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IX. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

IX. kerület
Eladó iroda

Budapest, IX. kerület

63.9 M Ft
76 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
3 szoba
50 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

26 M Ft
1 szoba
26 m²
V. kerület, Lipótváros, Akadémia utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

110 M Ft
3 szoba
61 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Raoul Wallenberg utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

83.5 M Ft
1 szoba
42 m²
IX. kerület
Eladó iroda

Budapest, IX. kerület

47.124 M Ft
1 szoba
43 m²
IX. kerület
Eladó iroda

Budapest, IX. kerület

43 M Ft
1 szoba
43 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Klauzál utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

63.4 M Ft
1 szoba
39 m²
V. kerület, Belváros, Aranykéz utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

249.9 M Ft
3 szoba
85 m²
IX. kerület
Eladó iroda

Budapest, IX. kerület

63.9 M Ft
76 m²
IX. kerület
Eladó iroda

Budapest, IX. kerület

54.8 M Ft
1 szoba
50 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Szent László út
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

67.5 M Ft
2 szoba
38 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

270 M Ft
3 szoba
87 m²
IX. kerület
Eladó iroda

Budapest, IX. kerület

457.5 M Ft
6 szoba
228 m²
IX. kerület
Eladó iroda

Budapest, IX. kerület

42.662 M Ft
1 szoba
39 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület