Astora Art House

Eladó iroda
Budapest, IV. kerület, 1. emelet

+ 14 kép 1/17
120 000 000 Ft120 M Ft 1 558 442 Ft/m2
2 + 1 szoba
77 m²
1. emelet
építés éve:2020

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 1. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: C

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 819
Szalai Tibor
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó iroda leírása

Eladó prémium iroda/lakás a Metrodom Panorámában – Újpest Városkapunál

Megvételre kínálok a IV. kerületben, Újpest Városközpontban, a nívódíjas Metrodom Panoráma lakóparkban egy modern, 1. emeleti, 77 m²-es, újszerű ingatlant, amely irodának, vállalkozás céljára vagy lakásként is tökéletes.

Az épület 5 éve épült, a lakás belső tere sokáig kihasználatlan volt, majd 1 évig irodaként használták, így szinte újszerű állapotban van. A tágas, világos, 2 + ½ szobás elosztás lehetővé teszi a funkcionális átalakítást akár munka-, akár otthoni célokra.

Főbb jellemzők:

- 77 m²-es alapterület
- 2 + ½ szoba, jól bútorozható, világos terek
- Teljesen gépesített, modern konyha
- Zuhanyzós fürdőszoba, WC-vel egyben
- Okos fűtés és hűtés – mobilappról vezérelhető
- Klimatizált helyiségek
- Akadálymentesített kialakítás – sík padlók, széles ajtók, liftes ház
- Telekom 2 Gbps optikai internet – kiváló sebesség home office-hoz
- Energetikailag korszerű (CC besorolás) – alacsony rezsivel fenntartható

Lakókörnyezet – Metrodom Panoráma lakópark:

A lakások 2019–2020-ban kerültek átadásra, a projekt több rangos díjat nyert:

- Építőipari Nívódíj (2021)
- Wienerberger Építészeti Nívódíj
- FIABCI World Prix d’Excellence

A lakópark sajátosságai:

- Zöldtetők, automata öntözőrendszer
- Függőleges zöld ligetek, belső sétálóutcák
- 0–24 órás portaszolgálat, kamerás biztonsági rendszer
- Több játszótér különböző korosztályoknak
- Letisztult, rendezett, modern környezet

Elhelyezkedés, infrastruktúra:

- M3 metró (Újpest-Városkapu, Újpest-Központ) pár perc sétára
- Közeli busz- és villamosmegállók, esztergomi vasút
- Bevásárlási lehetőségek: Stop Shop, Lidl, Aldi, Penny, Spar, Újpesti Piac
-Intézmények: óvoda, iskola, bölcsőde, könyvtár, orvosi rendelő, gyógyszertár, SZTK
- Szolgáltatások: edzőtermek, sportlétesítmények, kávézók, éttermek, bankok

Kikapcsolódási lehetőségek:

- 10 perc séta a Life1 Springday prémium edzőteremhez és wellness részleghez
- 15 perc gyalog a Duna-parti Népszigetre – éttermek, bárok, sétány
- 30 perc séta a Római-partra – természetközeli, vízparti pihenés

Parkolás:

- Opcionálisan vásárolható dupla méretű mélygarázs beálló (tandem – 2 autó egymás mögé), bruttó 12 M Ft-ért
Ideális választás cégek vagy családok részére

Miért érdemes ezt választani?

- Tehermentes
- 27% ÁFA visszaigényelhető céges vásárlás esetén
- Kiváló befektetés, akár irodának, akár céges központnak
- Modern, díjnyertes lakóparkban elhelyezkedő ingatlan
- Egyszerre urbanus és természetközeli környezet

Az ingatlan jelenleg megbízható, pontosan fizető bérlőkkel rendelkezik 2026 augusztusáig, így azonnali, stabil hozamot biztosít már a megvásárlás pillanatától. A prémium elhelyezkedés, a modern kialakítás és a nagy kereslet miatt hosszú távon is rendkívül könnyen kiadható!

Kihagyhatatlan ajánlat mindazok számára, akik biztos, értékálló és azonnal profitáló ingatlanbefektetést keresnek Budapest egyik legdinamikusabban fejlődő városrészében.

INGYENES hitel tanácsadás, ügy intézés!
BANKFÜGGETLEN hitelcentrumunk minden elérhető bank és hitelintézet ajánlatát versenyezteti az Ön kedvéért, ráadásul DÍJMENTESEN
Önnek nincs más dolga, mint elbeszélgetni munkatársunkkal, aki a hallott információk alapján versenyre hívja a bankokat, hogy Ön hosszú távon is a legjobb konstrukciót kaphassa. A legjobb ajánlatokból végül Ön választhatja ki a nyertest.
Munkatársaink sokéves szakmai tapasztalattal várják Önt, előre egyeztetve akár a normál munkaidő után is.
Ilyen állapotú, jól elhelyezkedő, stílusos lakás nagyon ritkán kerül a piacra – különösen ilyen áron.
Amennyiben hirdetésem felkeltette érdeklődését, várom hívását, akár hétvégén is! W.B ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 385553

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Irodák ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli irodák átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Budapest m² ár
1558 e Ft
1050 e Ft -48%
Ennek az ára
Budapest átlagár
120 M Ft m Ft
232.1 m Ft 48%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IV. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

62.9 M Ft
2 szoba
49 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

85 M Ft
2 szoba
47 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Szent László út
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

67.5 M Ft
2 szoba
38 m²
V. kerület, Lipótváros, Akadémia utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

110 M Ft
3 szoba
61 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, István utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

84 M Ft
2 szoba
47 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Klauzál utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

63.4 M Ft
1 szoba
39 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

39.99 M Ft
1 szoba
30 m²
IV. kerület
Eladó iroda

Budapest, IV. kerület

119 M Ft
3 szoba
73 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

32.5 M Ft
22 m²
22 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Raoul Wallenberg utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

83.5 M Ft
1 szoba
42 m²
IV. kerület
Eladó iroda

Budapest, IV. kerület

3111 M Ft
5128 m²
6220 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

223.26 M Ft
3 szoba
171 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

299 M Ft
4 szoba
129 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

52 M Ft
1 szoba
29 m²
IV. kerület
Eladó iroda

Budapest, IV. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
73 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás