Oasis Residence

Eladó iroda
Budapest, III. kerület

+ 17 kép 1/20
110 000 000 Ft110 M Ft 1 571 429 Ft/m2
2 szoba
70 m²
építés éve:2006

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Bán Zsuzsa
Duna House - Hollán utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó iroda leírása

Világos iroda-lakás eladó a III. kerületben belső kertre néző teraszokkal

Budapest III. kerületében Kaszásdűlőnél, egy három épületszárnyból álló, összesen 44 lakásos, rendezett társasházban kínálunk megvételre egy különleges adottságú ingatlant.

A tulajdoni lap szerint iroda besorolású, azonban kialakítása és hangulata alapján kiválóan alkalmas lakásként, otthoni munkavégzésre vagy akár kombinált funkcióra is.

Az ingatlan alapterülete 70 m². Loft jellegű belső tereinek köszönhetően tágas, modern és egyedi atmoszférát kínál.

A lakás rendkívül csendes, ugyanakkor jól megközelíthető helyen található. Hatalmas ablakai a társasház parkosított belső kertjére néznek, így a lakótér egész nap világos, kellemes természetes fényben úszik.

A teraszokról szintén az ősfás belső kert látványa tárul elénk, ami nyugodt, intim környezetet biztosít.

Helyiségek elosztása

Alsó szint:

nappali, konyha és előtér egy légtérben
wc + kézmosó
tároló
terasz

A nappali egyik különleges hangulati eleme a működő kandalló, amely nemcsak esztétikai értéket képvisel, hanem a hűvösebb időszakban valódi, meghitt meleget is ad az otthonnak.

Galéria szint:

1 félszoba + terasz
fürdőszoba WC-vel
további galéria rész, amely tárolásra alkalmas
Minden szinten klíma található.

Az ingatlan belső kialakítása igényes anyaghasználattal készült: a legtöbb helyiségben travertin mészkő burkolat található a padlón és a falakon is.

A nappali parkettás, míg a galéria szőnyegezett, ami meleg, otthonos érzetet biztosít.

A közös költség: 26.000 Ft/ hó
Fűtés: 15.000 Ft/hó
A kazáncsere megtörtént a közelmúltban.

A lakáshoz tartozik egy közös földszinti tároló pl. biciklinek, babakocsinak.Külön vásárolható 2 db parkolóhely a teremgarázsban. 5 mill Ft / parkolóhely

A ingatlan 1/1 tulajdon, tehermentes, azonnal birtokba vehető.

Az ingatlan Óbudán, a Kaszásdűlő térségében helyezkedik el, kiváló közlekedési kapcsolatokkal.

A H5-ös HÉV Kaszásdűlő megállója mindössze néhány perc sétára található, amellyel a belváros, például a Batthyány tér gyorsan és kényelmesen elérhető. A Szentendrei úton közlekedő buszjáratok, valamint a környék további buszvonalai szintén biztosítják a rugalmas tömegközlekedést, így a város több pontja könnyen megközelíthető innen.

Ez a lakás ideális választás lehet azok számára, akik csendes, zöld környezetben keresnek egyedi hangulatú, világos otthont vagy inspiráló munkateret.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 26. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Irodák ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli irodák átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
1571 e Ft
861 e Ft -82%
1066 e Ft -47%
Ennek az ára
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
110 M Ft m Ft
166.8 m Ft 34%
236 m Ft 53%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

IV. kerület, Újpest, Rév utca 1
Eladó telek

Budapest, IV. kerület

1.651 M Ft
4324 m²
0 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, JÓKAI UTCA 10 3/19
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

100 M Ft
2 szoba
50 m²
III. kerület
Eladó iroda

Budapest, III. kerület

135 M Ft
120 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

106.9 M Ft
2 szoba
54 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

61.9 M Ft
1 + 1 szoba
54 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
40 m²
III. kerület
Eladó iroda

Budapest, III. kerület

368 M Ft
790 m²
300 m²
V. kerület, Belváros, Molnár utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
28 m²
III. kerület
Eladó iroda

Budapest, III. kerület

59.9 M Ft
4 szoba
78 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

77 M Ft
1 + 2 szoba
55 m²
III. kerület
Eladó iroda

Budapest, III. kerület

125 M Ft
7 szoba
100 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

139.9 M Ft
3 szoba
65 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
66 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

110.4 M Ft
3 szoba
69 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

72 M Ft
1 szoba
33 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

92.9 M Ft
2 szoba
48 m²