Astora Art House

Eladó iroda
Budapest, III. kerület

+ 6 kép 1/9
402 600 000 Ft402.6 M Ft 547 755 Ft/m2
735 m²
építés éve:2011

Részletes adatok

Telekméret: 371 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Margitta Marietta
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó iroda leírása

Ez az ingatlan Budapest szívében, a Margit híd és az Árpád híd között, Óbuda klasszikus részén található.

Az ingatlan homlokzatát kőkapu és kőablakok díszítik, védettnek tekinthető. Az épület több mint 100 évvel ezelőtt épült, és korábban azoknak a kereskedőknek volt célpontja, akik lovaskocsival jöttek ide bort vásárolni.

Az ingatlan teljes területe 735 m², három emeletre osztva:
o Az alagsor 280 m², 3,5 méter belmagasággal.
o A földszint 320 m², gyönyörű felülvilágító-ablakokkal, 6 méter magas mennyezettel. A padlószint 3 méter magasan van.
o A mezzanine rész alapterülete 135 m². Ez magában foglal 3 irodát, WC-t /zuhanyzót.

Az ingatlant úgy alakították ki, hogy bármilyen célra felhasználható legyen, kialakították néhány privát szobát, konyhát, bárokat, négy WC-t és tároló / irodahelyiségeket.
20 méter utcafront és 30 m² utcai terasz jellemzi még az ingatlant.

Az épület alatt parkolók is rendelkezésre állnak, melyek bérelhetőek.

A vételár egy része ingatlanbeszámítással is kiegyenlítheető.

Az ingatlan kiváló helyen fekszik, számos közlekedési lehetőséggel a közelben. A 109-es, 960-as, 9-es, 934-es, 923-as, 111-es és 29-es buszok 100 méterre találhatóak. A 19,41,17 villamos 90 méterre van az ingatlantól.

A fenti árat 27% áfa terheli

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

Irodák ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli irodák átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
548 e Ft
861 e Ft 36%
1066 e Ft 49%
Ennek az ára
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
402.6 M Ft m Ft
166.8 m Ft -141%
236 m Ft -71%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
66 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

92.9 M Ft
2 szoba
48 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

72 M Ft
1 szoba
33 m²
III. kerület
Eladó iroda

Budapest, III. kerület

110 M Ft
2 szoba
70 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

139.9 M Ft
3 szoba
65 m²
III. kerület
Eladó iroda

Budapest, III. kerület

135 M Ft
120 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

140 M Ft
3 szoba
70 m²
III. kerület
Eladó iroda

Budapest, III. kerület

125 M Ft
7 szoba
100 m²
IV. kerület, Újpest, Rév utca 1
Eladó telek

Budapest, IV. kerület

1.651 M Ft
4324 m²
0 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

172 M Ft
3 + 1 szoba
87 m²
III. kerület
Eladó iroda

Budapest, III. kerület

110 M Ft
2 szoba
70 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

143 M Ft
3 szoba
104 m²
III. kerület, Táborhegy
Eladó iroda

Budapest, III. kerület

90 M Ft
3 + 1 szoba
75 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

109.275 M Ft
3 szoba
71 m²
XXIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXIII. kerület

124.9 M Ft
3 szoba
190 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

61.9 M Ft
1 + 1 szoba
54 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
40 m²
XV. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XV. kerület

101 M Ft