Aerogate Homes

Eladó ipari ingatlan
Újhartyán

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 6 kép 1/9
45 000 000 Ft45 M Ft 128 571 Ft/m2
350 m²

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 400
Fekete Kitti
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

Újhartyán közopontjához közel, kereskedelmi tevékenységre, raktározasra vagy bármi más célra alkalmas épület eladó. Csirke feldolgozó üzemként működött, ma már berendezés nélkül, üres állapotában eladó.
902 nm-es telken található, 350 nm-es épülettel. Az ingatlanban előtér, hűtő 15 nm, csomagoló 26 nm ,daraboló 10 nm, rekesz mosó, kézi tisztitás és vágás helyiségek.
Férfi női öltöző, fürdő, mellék helyiségek, étkező került kialakításra.
Vízellátás 40 m fúrt kútról biztosított. Teherautó közlekedési lehetőség van. Parkolás udvari,vagy utcán.
Ha felkeltettem érdeklődését, keressen bizalommal!
Szládik-Fekete Kitti

Hirdetés feltöltve: 2024. 10. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Újhartyán

Eladó ingatlanok a környékről

Tahitótfalu
Eladó családi ház

Tahitótfalu

45 M Ft
3 szoba
83 m²
Szigetszentmiklós
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

40 M Ft
2 szoba
70 m²
Vecsés
Eladó ipari ingatlan

Vecsés

148 M Ft
3300 m²
Pécel
Eladó családi ház

Pécel

89.9 M Ft
4 szoba
107 m²
Nagytarcsa
Eladó családi ház

Nagytarcsa

114.9 M Ft
5 szoba
155 m²
Dabas
Eladó családi ház

Dabas

105 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Kocsér
Eladó ipari ingatlan

Kocsér

410 M Ft
1500 m²
Nagykáta
Eladó ipari ingatlan

Nagykáta

50 M Ft
2500 m²
500 m²
Hernád
Eladó telek

Hernád

19.9 M Ft
1971 m²
Gyál
Eladó ipari ingatlan

Gyál

224 M Ft
2900 m²
800 m²
Szigetújfalu, Fő út
Eladó ipari ingatlan

Szigetújfalu

250 M Ft
600 m²
Dabas
Eladó családi ház

Dabas

130 M Ft
4 szoba
150 m²
Felsőpakony
Eladó ipari ingatlan

Felsőpakony

695 M Ft
5090 m²
2700 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

147.7 M Ft
5 szoba
136 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

33 M Ft
3 szoba
87 m²
Szigetszentmiklós
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

65 M Ft
4 szoba
30 m²
Újhartyán
Eladó ipari ingatlan

Újhartyán

45 M Ft
902 m²
140 m²
Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

129.5 M Ft
5 szoba
152 m²
Cegléd
Eladó téglalakás

Cegléd

45.9 M Ft
1 szoba
0 m²
Gyömrő
Eladó ipari ingatlan

Gyömrő

370 M Ft
7123 m²
500 m²
Vác
Eladó ipari ingatlan

Vác

779 M Ft
11.38 ha
11.38 ha
Dabas
Eladó családi ház

Dabas

45 M Ft
2 + 1 szoba
70 m²
Szigetszentmiklós
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

35 M Ft
3 szoba
130 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

33 M Ft
2 szoba
70 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Pécsvárad