Astora Art House

Eladó ipari ingatlan
Szeged

1/1
516 900 000 Ft516.9 M Ft 60 000 Ft/m2
8615 m²
építés éve:2024

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Kecskés László
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

VÁSÁROLJON IDŐBEN TELEPHELYET, HA ÜZLETI KAPCSOLATOT TERVEZ A BYD-val!

A kínai BYD, a világ egyik legnagyobb elektromos járműgyártója, Szegeden építi első európai személyautó üzemét, ahol a teljes gyártási folyamatot helyben valósítja meg.

A beszállítói láncok telephelyeként, valamint kiszolgáló létesítmények építéséhez kínálunk ELADÓ IPARI TERÜLETET Szeged kapujában.

Szeged fő bevezető útján - a repülő tér és a Szeged-Budapest vasútvonal közelében - rendkívül kedvező területi adottságokkal rendelkező fejlesztési terület ELADÓ a Brickfactory Industrial Parkban!

Ipari és gazdasági befektetők számára, új lehetőség nyílik a belvároshoz közel.
Az újonnan létesülő ipari park, a BYD beruházási területéhez közel található.

- Ez a terület 8615 nm méretű, a legnagyobb kivett, beépítetlen terület, a továbbiak ennél kisebb alapterületűek
- 6 db kivett, beépítetlen terület van összesen, magánutakkal
- az összes telek összközműves, és aszfaltos úton megközelíthető
- Ivóvíz, tűzi-víz, szennyvíz, gáz csatlakozás, valamint 3x50 A elektromos csatlakozás
- Övezeti besorolása: általános gazdasági övezet

Az alábbi rendeltetéseket tartalmazó épületek helyezhetők el rajta: ipari, gazdasági, kereskedelmi, szolgáltató, irodaépület, parkolóház, üzemanyagtöltő, oktatási, egészségügyi, őrző-védő, sportolási, oktatási, szociális

Szegeden kevés az ipari terület, és ezek gyorsan elfogynak ha a BYD megkezdi működését!

Ne gondolkodj, HÍVJ !

Referencia szám: IP076103

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 17.

Ipari ingatlanok ára Szegeden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szeged m² ár
60 e Ft
1650 e Ft 96%
Ennek az ára
Szeged átlagár
516.9 M Ft m Ft
213.4 m Ft -142%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szeged

Eladó ipari ingatlanok a környékről

Makó
Eladó ipari ingatlan

Makó

410 M Ft
5000 m²
1300 m²
Hódmezővásárhely
Eladó ipari ingatlan

Hódmezővásárhely

150 M Ft
1 szoba
1100 m²
Szeged
Eladó ipari ingatlan

Szeged

11151.63 M Ft
27.22 ha
0 m²
Szeged
Eladó ipari ingatlan

Szeged

52.9 M Ft
600 m²
157 m²
Szeged
Eladó ipari ingatlan

Szeged

2001.42 M Ft
3.34 ha
Szeged
Eladó ipari ingatlan

Szeged

188.999 M Ft
7000 m²
0 m²
Szeged
Eladó ipari ingatlan

Szeged

550 M Ft
2.68 ha
Szeged
Eladó ipari ingatlan

Szeged

115 M Ft
3.18 ha
0 m²
Szeged
Eladó ipari ingatlan

Szeged

25 M Ft
102 m²
Szeged
Eladó ipari ingatlan

Szeged

183.956 M Ft
4.09 ha
250 m²
Szeged
Eladó ipari ingatlan

Szeged

119 M Ft
5988 m²
2 m²
Hódmezővásárhely
Eladó ipari ingatlan

Hódmezővásárhely

115 M Ft
4 + 6 szoba
630 m²
Makó
Eladó ipari ingatlan

Makó

1100 M Ft
6600 m²
2200 m²
Szeged, Baktói kiskertek, 1. utca
Eladó ipari ingatlan

Szeged

550 M Ft
2.68 ha
Algyő
Eladó ipari ingatlan

Algyő

148 M Ft
1 szoba
0 m²
Szeged
Eladó ipari ingatlan

Szeged

11151.63 M Ft
27.22 ha
0 m²
Szeged
Eladó ipari ingatlan

Szeged

2600 M Ft
18 ha
13.16 ha
Csanádpalota
Eladó ipari ingatlan

Csanádpalota

8 M Ft
204 m²
Szeged
Eladó ipari ingatlan

Szeged

163.9 M Ft
170 m²
Szeged
Eladó ipari ingatlan

Szeged

199 M Ft
399 m²
Szeged
Eladó ipari ingatlan

Szeged

220 M Ft
5662 m²
15 m²
Deszk, 43
Eladó ipari ingatlan

Deszk

45 M Ft
3000 m²
Csongrád
Eladó ipari ingatlan

Csongrád

225 M Ft