BAM Living

Eladó ipari ingatlan
Pécs

+ 17 kép 1/20
256 200 000 Ft256.2 M Ft 170 800 Ft/m2
1500 m²
építés éve:1950

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3672999198
Szecsődi Anikó
HGH-2006 Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

KIVÁLÓ BEFEKTETÉSI LEHETŐSÉG - PÉCS KÖZPONTI RÉSZÉN IPARI INGATLAN ELADÓ!Pécs központi részén a Megyeri úton eladó egy összetett ipari ingatlan 6228nm-es zárt körbe kerített területen.A telken található 3db-500nm-es raktár, 17db tengeri konténer, 1 db lakatos műhely, 5db óriás hirdető tábla valamint cca. 800nm-1000nm szabad terület mely tovább fejleszthető.A lakatos üzem tetején napelem található 10kw inverterrel, a terület be van kamerázva és egy automata kapun keresztül megközelíthető.A raktárak és a tároló egységek kb. 60% jelenleg bérbe van adva, vásárlás esetén ez tovább bővíthető.Részletes adatokért ill. megtekintés végett keressenek.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Energetikai Tanúsítvány folyamatban.

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

Ipari ingatlanok ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécs m² ár
171 e Ft
412 e Ft 59%
Ennek az ára
Pécs átlagár
256.2 M Ft m Ft
103.2 m Ft -148%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs

Eladó ipari ingatlanok a környékről

Kővágószőlős, Nincs utca
Eladó ipari ingatlan

Kővágószőlős

75 M Ft
500 m²
Pécs
Eladó ipari ingatlan

Pécs

180 M Ft
1100 m²
560 m²
Pécs
Eladó ipari ingatlan

Pécs

95 M Ft
5690 m²
Pécs
Eladó ipari ingatlan

Pécs

139 M Ft
348 m²
Komló
Eladó ipari ingatlan

Komló

45 M Ft
2250 m²
750 m²
Pécs
Eladó ipari ingatlan

Pécs

130 M Ft
328 m²
Pécs
Eladó ipari ingatlan

Pécs

251.461 M Ft
1500 m²
Pécs
Eladó ipari ingatlan

Pécs

5 M Ft
9 m²
Pécs, Basamalom, Magtár utca
Eladó ipari ingatlan

Pécs

21.59 M Ft
8611 m²
Pécs
Eladó ipari ingatlan

Pécs

180 M Ft
1100 m²
560 m²
Komló
Eladó ipari ingatlan

Komló

125.3 M Ft
1350 m²
1050 m²
Pécs
Eladó ipari ingatlan

Pécs

139 M Ft
348 m²
Véménd
Eladó ipari ingatlan

Véménd

350 M Ft
10.38 ha
1.08 ha
Pécs
Eladó ipari ingatlan

Pécs

130 M Ft
328 m²
Pécs
Eladó ipari ingatlan

Pécs

29.9 M Ft
140 m²
Komló, Építők útja 10
Eladó ipari ingatlan

Komló

38 M Ft
1200 m²
350 m²
Pécs
Eladó ipari ingatlan

Pécs

70 M Ft
103 m²
Szigetvár
Eladó ipari ingatlan

Szigetvár

44.9 M Ft
511 m²
300 m²
Bükkösd, Kossuth Lajos utca
Eladó ipari ingatlan

Bükkösd

16 M Ft
210 m²
Pécs
Eladó ipari ingatlan

Pécs

129 M Ft
215 m²
Pécs
Eladó ipari ingatlan

Pécs

189.9 M Ft
431 m²
Pécs
Eladó ipari ingatlan

Pécs

47.9 M Ft
46 m²
Pécs
Eladó ipari ingatlan

Pécs

70 M Ft
103 m²
Pécs
Eladó ipari ingatlan

Pécs

189.9 M Ft
431 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Bak
Eladó családi ház

Bak

49.9 M Ft
5 szoba