Astora Art House

Eladó ipari ingatlan
Kecskemét

+ 2 kép 1/5
397 000 000 Ft397 M Ft 360 909 Ft/m2
1100 m²

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 5579 m2
Fűtés: Elektromos
Közmű: Víz, Villany
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 255
EREA Ingatlan- és Hitelközpont
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

Eladó egy kivételes adottságokkal rendelkező ipari ingatlan Kecskeméten!
Jó közlekedés, iparvágány, 3x400 A áramfelvételi lehetőség, 3 ipari csarnok!
A területen 2 db 360 nm-es és egy 200 nm-es csarnok helyezkedik el. Belmagasságuk 4 m, áram és világítás van a csarnokokban, nem fűthetők. A területen található továbbá egy 60 nm-es régen kazánházként funkcionáló épület, ami jelenleg inkább raktározásra alkalmas. A 120 nm-es egyszintes iroda magában foglal 2 fürdőszobát és 3 mellékhelyiséget. Belső elrendezése funkcionális: külön bejárat a munkásoknak való blokkhoz (öltöző és vizes blokk) és külön az irodarészbe.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

Ipari ingatlanok ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
361 e Ft
447 e Ft 19%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
397 M Ft m Ft
289.1 m Ft -37%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét

Eladó ipari ingatlanok a környékről

Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

249.99 M Ft
3000 m²
950 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

249.99 M Ft
3000 m²
950 m²
Ballószög
Eladó ipari ingatlan

Ballószög

94.9 M Ft
400 m²
Ballószög
Eladó ipari ingatlan

Ballószög

149.9 M Ft
700 m²
Tiszakécske
Eladó ipari ingatlan

Tiszakécske

152 M Ft
1000 m²
Kunadacs
Eladó ipari ingatlan

Kunadacs

1100 M Ft
4000 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

1493 M Ft
3.88 ha
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

22.9 M Ft
2669 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

130 M Ft
3.54 ha
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

249.99 M Ft
3000 m²
950 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

140 M Ft
4 ha
2300 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

140 M Ft
4 ha
2300 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

420 M Ft
700 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

500 M Ft
6000 m²
2000 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

22.9 M Ft
2669 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

1647 M Ft
1.3 ha
6700 m²
Foktő
Eladó ipari ingatlan

Foktő

98 M Ft
936 m²
Kisszállás
Eladó ipari ingatlan

Kisszállás

129 M Ft
2800 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

299 M Ft
700 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

399 M Ft
1200 m²
Szalkszentmárton
Eladó ipari ingatlan

Szalkszentmárton

145 M Ft
785 m²
250 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

299 M Ft
3160 m²
700 m²
Kunadacs
Eladó ipari ingatlan

Kunadacs

490 M Ft
1000 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

169 M Ft
834 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Bakonyszentlászló