BAM Living

Eladó ipari ingatlan
Kecskemét

1/1
48 000 000 Ft48 M Ft 16 113 Ft/m2
2979 m²

Részletes adatok

Telekméret: 2979 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 959
Igondáné HizsnyikAnna
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

Kecskeméten jól megközelíthető helyen, az M-5 autópályához közel, 2979 nm-es GKSZ-es iparterület ELADÓ! Főbb jellemzői: - GKSZ besorolás - 2979 nm-es terület - 40 % beépíthetőség - szabadonálló építmény építhető rá - építménymagasság HÉSZ szabályai szerint Megtekinthető szinte bármikor, időpont egyeztetéssel. Hívjon bizalommal!

48000000 Ft
Hívjon bizalommal!

Referencia szám: 144001560-ZE

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Ipari ingatlanok ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
16 e Ft
447 e Ft 96%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
48 M Ft m Ft
289.1 m Ft 83%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét

Eladó ipari ingatlanok a környékről

Kisszállás
Eladó ipari ingatlan

Kisszállás

129 M Ft
1 szoba
1800 m²
Kunadacs
Eladó ipari ingatlan

Kunadacs

690 M Ft
2000 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

169 M Ft
834 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

249.99 M Ft
3000 m²
950 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

140 M Ft
4 ha
2300 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

150 M Ft
3159 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

320 M Ft
960 m²
Ballószög
Eladó ipari ingatlan

Ballószög

149.9 M Ft
700 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

2800 M Ft
2.8 ha
Kecskemét, Szent István-város, Klebelsberg Kuno utca
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

104.9 M Ft
3 ha
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

130 M Ft
3.54 ha
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

1647 M Ft
1.3 ha
6700 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

1493 M Ft
3.88 ha
Tiszakécske
Eladó ipari ingatlan

Tiszakécske