River Life

Eladó ipari ingatlan
Kecskemét

+ 17 kép 1/20
1 248 450 000 Ft1248.45 M Ft 177 969 Ft/m2
7015 m²
építés éve:2003

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Kocsibeálló
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 616
Zombori Mátyás
STOP Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

Otthonok és Megoldások!
Kecskemét belterület, Déli-iparterület, 2,5 Ha ipari ingatlan eladó. A telek építési övezete: GIP-0159 (gazdasági terület, egyéb ipari besorolású).

A telephely:
A telephelyen 2 db. nagyobb méretű csarnoképület található, iroda területekkel, kisebb raktárakkal és szociális blokkokkal. Ezen felül található egy kisebb – korábbi funkcióját tekintve portaépület felépítmény is. A telephelyen mintegy 6.800 mmm alapterületen található térburkolat.

A két épület alapterületei:
Az ún. „régi épület" alapterülete 1.992 nm. (építése 1970-80 között)
Az ún. „új épület" alapterülete 3.031 nm. (Építése 2003-2004)
Mindösszesen 5.023 nm.
Az épületrészek egy része klimatizált, fan-coil rendszerrel ellátott. Az épületek fűtése gázkazánról is üzemeltethető. A csarnokokban a szellőztetés megoldott. Több
üzemelő teherlifttel is rendelkezi a telephely, illetve több ipari felfutó rendszerű kapu is található az épületekben.
Az telephely közművesítettsége teljes, kapacitásait tekintve teljesen megfelel energiaigényes ipari gyártási tevékenység végzésére.
Közművek:
 Vezetékes víz
 Csatorna rendszer
 Elektromos áram, saját transzformátorral (3200 KVA)
 Vezetékes gáz
Ezen felül található még a telephelyen internet csatlakozás, riasztó, kamera rendszer, tűzjelző-füstérzékelő rendszer, kiépített tűzivíz hálózat, LED-es fényforrásokkal ellátott térvilágítás.
Várom megtisztelő érdeklődését erre az értékes, számtalan lehetőséget kínáló ipari ingatlanra. Hívjon bátran! ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 387781

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 26. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

Ipari ingatlanok ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
178 e Ft
447 e Ft 60%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
1248.45 M Ft m Ft
289.1 m Ft -332%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét

Eladó ipari ingatlanok a környékről

Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

500 M Ft
6000 m²
2000 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

300 M Ft
3219 m²
Foktő
Eladó ipari ingatlan

Foktő

98 M Ft
936 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

1493 M Ft
3.88 ha
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

130 M Ft
3.54 ha
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

299 M Ft
700 m²
Kunadacs
Eladó ipari ingatlan

Kunadacs

690 M Ft
2000 m²
Kunadacs
Eladó ipari ingatlan

Kunadacs

490 M Ft
1000 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

140 M Ft
4 ha
2300 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

140 M Ft
4 ha
2300 m²
Ballószög
Eladó ipari ingatlan

Ballószög

94.9 M Ft
400 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

249.99 M Ft
3000 m²
950 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

249.99 M Ft
3000 m²
950 m²
Ballószög
Eladó ipari ingatlan

Ballószög

149.9 M Ft
700 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

320 M Ft
960 m²
Kerekegyháza
Eladó ipari ingatlan

Kerekegyháza

1700 M Ft
24.37 ha
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

22.9 M Ft
2669 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

500 M Ft
6000 m²
2000 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

130 M Ft
3.54 ha
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

105 M Ft
6.26 ha
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

249.99 M Ft
3000 m²
950 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

1493 M Ft
3.88 ha
Tiszakécske
Eladó ipari ingatlan

Tiszakécske