Oasis Residence

Eladó ipari ingatlan
Gyöngyös

+ 13 kép 1/16
1 500 000 000 Ft1500 M Ft 71 599 Ft/m2
2.1 ha
építés éve:1950

Részletes adatok

Telekméret: 97790 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Stark Péter
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

Eladó Heves megyében, Gyöngyös ipari parkjában egy 9,779 hektár méretű saját területen egy több épületből, saját hőközpontból, víztornyokból, szennyvíztisztítóból álló ingatlanegyüttes.
- 11.000 m2 jó állapotú csarnok 3,6 méteres hasznos belmagassággal
- 1.350 m2 jó állapotú készáru raktár
- 1.800 m2 irattár
- 6.800 m2-es 4 szintes, szintenként különböző állapotú irodaház

Közművek nagy keresztmetszettel rendelkezésre állnak és szükség szerint tovább bővíthetők.

Az ipari park az M3 autópályától 14 km-re egy védett völgyben helyezkedik el.

Az ingatlan leginkább gyártó- és / vagy kereskedőcég számára alkalmas, de mérete és alakíthatósága miatt rengeteg funkcióra használható.

Összetettsége és a rengeteg egyéb tudnivaló miatt kérem forduljon hozzám információkért, időpontért!

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

Ipari ingatlanok ára Gyöngyösön

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Gyöngyös m² ár
72 e Ft
299 e Ft 76%
Ennek az ára
Gyöngyös átlagár
1500 M Ft m Ft
208.5 m Ft -619%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Gyöngyös

Eladó ingatlanok a környékről

Gyöngyös
Eladó ipari ingatlan

Gyöngyös

198 M Ft
4500 m²
400 m²
Hatvan, Csányi út
Eladó ipari ingatlan

Hatvan

260 M Ft
341 m²
Besenyőtelek, Fő út
Eladó ipari ingatlan

Besenyőtelek

35 M Ft
300 m²
Bükkszék
Eladó ipari ingatlan

Bükkszék

110 M Ft
352 m²
Gyöngyös
Eladó ipari ingatlan

Gyöngyös

1890 M Ft
4 ha
9026 m²
Gyöngyös
Eladó ipari ingatlan

Gyöngyös

198 M Ft
4500 m²
400 m²
Hatvan
Eladó téglalakás

Hatvan

45 M Ft
2 szoba
58 m²
Eger
Eladó ipari ingatlan

Eger

29.9 M Ft
1 m²
180 m²
Pétervására
Eladó ipari ingatlan

Pétervására

500 M Ft
10.3 ha
8000 m²
Felsőtárkány, Felsőtárkány, Berva völgy
Eladó ipari ingatlan

Felsőtárkány

29 M Ft
345 m²
255 m²
Gyöngyös
Eladó ipari ingatlan

Gyöngyös

10 M Ft
205 m²
Gyöngyös
Eladó ipari ingatlan

Gyöngyös

198 M Ft
4500 m²
400 m²
Kisnána
Eladó telek

Kisnána

3.33 M Ft
3004 m²
0 m²
Gyöngyös
Eladó ipari ingatlan

Gyöngyös

78 M Ft
464 m²
255 m²
Eger
Eladó ipari ingatlan

Eger

29.9 M Ft
1 m²
180 m²
Gyöngyös
Eladó ipari ingatlan

Gyöngyös

10 M Ft
205 m²
Gyöngyös
Eladó ipari ingatlan

Gyöngyös

299 M Ft
9593 m²
1796 m²
Gyöngyös
Eladó ipari ingatlan

Gyöngyös

25 M Ft
609 m²
Eger
Eladó ipari ingatlan

Eger

670 M Ft
5.63 ha
5.63 ha
Verpelét
Eladó ipari ingatlan

Verpelét

49 M Ft
1844 m²
1844 m²
Gyöngyös
Eladó ipari ingatlan

Gyöngyös

940 M Ft
4.2 ha
3937 m²
Eger
Eladó ipari ingatlan

Eger

89.9 M Ft
0 + 6 szoba
606 m²
Gyöngyös, Kenyérgyár út
Eladó ipari ingatlan