NapForrás 20 - Buda

Eladó ipari ingatlan
Eger, földszint

+ 6 kép 1/9
89 900 000 Ft89.9 M Ft 148 350 Ft/m2
0 + 6 szoba
606 m²
földszint
építés éve:1952

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 2400 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 274
Csák Andrea
Medius Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

Eger Berva-völgyben irodaházak és ipari létesítmények között több funkciós belterületi ingatlan eladó!
RÖVID IDŐN BELÜL BIRTOKBA VEHETŐ!
ELADÓ TELEPHELY JELLEMZŐI:
- épült 1950-es években
- ingatlan 606 nm + 2400 nm telek terület
ELOSZTÁSÁT TEKINTVE:
- 6 db iroda helyiség /külső szigetelés/
- konyha
- 2 tusoló, 3 toalett
- irattár
- közlekedő
- külön bejáratos 2 műhely
- fedett színalja
- garázs
Parkolás több autó részére megoldott.
Kiváló lehet telephelynek, logisztikai központnak.
Amennyiben hirdetésem felkeltette érdeklődését keressen bizalommal.

Hirdetés feltöltve: 2024. 07. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Ipari ingatlanok ára Egerben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Eger m² ár
148 e Ft
203 e Ft 27%
Ennek az ára
Eger átlagár
89.9 M Ft m Ft
313.8 m Ft 71%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Eger, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

Besenyőtelek, Fő út
Eladó ipari ingatlan

Besenyőtelek

35 M Ft
300 m²
Kisnána
Eladó telek

Kisnána

3.33 M Ft
3004 m²
0 m²
Egerbakta
Eladó családi ház

Egerbakta

12.5 M Ft
2 szoba
72 m²
Eger
Eladó ipari ingatlan

Eger

670 M Ft
5.63 ha
5.63 ha
Hatvan
Eladó családi ház

Hatvan

92 M Ft
2 + 1 szoba
125 m²
Poroszló, Zsámba köz
Eladó ipari ingatlan

Poroszló

722.74 M Ft
3000 m²
Eger
Eladó panellakás

Eger

47.9 M Ft
2 szoba
56 m²
Felsőtárkány, Felsőtárkány, Berva völgy
Eladó ipari ingatlan

Felsőtárkány

29 M Ft
345 m²
255 m²
Eger
Eladó ikerház

Eger

54.9 M Ft
3 szoba
83 m²
Gyöngyös
Eladó ipari ingatlan

Gyöngyös

10 M Ft
205 m²
Bükkszék
Eladó ipari ingatlan

Bükkszék

110 M Ft
352 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

53 M Ft
2 + 1 szoba
55 m²
Felsőtárkány, Felsőtárkány, Berva völgy
Eladó ipari ingatlan

Felsőtárkány

29 M Ft
345 m²
255 m²
Andornaktálya
Eladó téglalakás

Andornaktálya

78.9 M Ft
3 + 1 szoba
80 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

19.9 M Ft
1 szoba
16 m²
Demjén
Eladó családi ház

Demjén

42 M Ft
2 szoba
82 m²
Maklár
Eladó ipari ingatlan

Maklár

499 M Ft
518 m²
Eger
Eladó családi ház

Eger

94.9 M Ft
3 szoba
140 m²
Verpelét
Eladó ipari ingatlan

Verpelét

49 M Ft
1844 m²
1844 m²
Hatvan, Csányi út
Eladó ipari ingatlan

Hatvan

260 M Ft
341 m²
Felsőtárkány
Eladó családi ház

Felsőtárkány

110 M Ft
7 szoba
232 m²
Noszvaj
Eladó ikerház

Noszvaj

24.99 M Ft
2 szoba
63 m²
Eger