Aerogate Homes

Eladó ipari ingatlan
Eger, földszint

+ 6 kép 1/9
210 000 000 Ft210 M Ft 1 129 032 Ft/m2
4 szoba
186 m²
földszint
építés éve:1958

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 1 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: C

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 807
Takács Attila
Medius Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

Saját Klubban gondolkodsz Eger frekventált részén?
Itt a remek lehetőség!!!
Az ingatlan teljes körűen felújított, jelenleg is üzemel!
Egerben a Vörösmarty utcában utcafronti 186 m2-es, engedélyekkel rendelkező, kávézó/bár, 80 m2-es klub teremmel, teljes berendezéssel eladó.
A teljes berendezés magába foglalja a folyamatos müködéshez szükséges felszereléseket. ( kivétel a hangtechnika).
- kávéző, bár, discó
- szivarklub
- akár funkcionális edzőteremnek, táncteremnek is kitűnő lehetőség.
Részletekért keressen telefonon!

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Ipari ingatlanok ára Egerben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Eger m² ár
1129 e Ft
203 e Ft -455%
Ennek az ára
Eger átlagár
210 M Ft m Ft
313.8 m Ft 33%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Eger, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

Eger
Eladó ipari ingatlan

Eger

29.9 M Ft
1 m²
180 m²
Eger
Eladó ipari ingatlan

Eger

805.2 M Ft
2.19 ha
6889 m²
Gyöngyös
Eladó téglalakás

Gyöngyös

27 M Ft
3 szoba
74 m²
Felsőtárkány
Eladó ipari ingatlan

Felsőtárkány

29 M Ft
345 m²
255 m²
Domoszló
Eladó családi ház

Domoszló

36.8 M Ft
4 szoba
128 m²
Felsőtárkány
Eladó ipari ingatlan

Felsőtárkány

29 M Ft
345 m²
255 m²
Maklár
Eladó ipari ingatlan

Maklár

499 M Ft
518 m²
Andornaktálya
Eladó téglalakás

Andornaktálya

78.9 M Ft
3 + 1 szoba
80 m²
Andornaktálya
Eladó téglalakás

Andornaktálya

78.9 M Ft
3 + 1 szoba
80 m²
Csány
Eladó családi ház

Csány

229 M Ft
12 szoba
600 m²
Poroszló, Zsámba köz
Eladó ipari ingatlan

Poroszló

715.94 M Ft
3000 m²
Felsőtárkány
Eladó ipari ingatlan

Felsőtárkány

29 M Ft
345 m²
255 m²
Hatvan, Csányi út
Eladó ipari ingatlan

Hatvan

260 M Ft
341 m²
Eger
Eladó ipari ingatlan

Eger

670 M Ft
5.63 ha
5.63 ha
Dormánd
Eladó családi ház

Dormánd

69.8 M Ft
6 szoba
360 m²
Gyöngyös
Eladó ipari ingatlan

Gyöngyös

99 M Ft
8 szoba
814 m²
Verpelét
Eladó ipari ingatlan

Verpelét

49 M Ft
1844 m²
1844 m²
Bükkszék
Eladó ipari ingatlan

Bükkszék

110 M Ft
352 m²
Gyöngyös
Eladó ipari ingatlan

Gyöngyös

1500 M Ft
9.78 ha
2.1 ha
Eger
Eladó telek

Eger

11.86 M Ft
1148 m²
0 m²
Eger
Eladó ipari ingatlan

Eger

790.306 M Ft
2.19 ha
6889 m²
Eger
Eladó ipari ingatlan

Eger

89.9 M Ft
0 + 6 szoba
606 m²
Eger
Eladó téglalakás