Seven Pearl

Eladó ipari ingatlan
Debrecen, 10 felett

250 000 000 Ft250 M Ft 595 238 Ft/m2
420 m²
10 felett
építés éve:2015

Részletes adatok

Telekméret: 1000 m2
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 10 felett
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 942
Tripsó Tibor
Városi Ingatlaniroda - VING

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

**Eladó Ipari Ingatlan Debrecen Nyugati Ipari Parkjában!**

Álmai befektetését keresi Debrecen gyorsan fejlődő ipari területén? Megtalálta! A Debrecen Nyugati ipari park városrészben, eladásra kínálunk egy kiváló állapotú ipari ingatlant, amely minden szempontból ideális választás lehet vállalkozása számára.

**Főbb jellemzők:**
- **Hasznos alapterület:** 420 m²
- **Telek méret:** 1000 m²
- **Mosdók száma:** 3 db, külön fürdő és WC
- **Fenntarthatóság:** Alacsony fenntartási költségek, külső hőszigetelés, modern klímarendszer és levegő szellőztető biztosítja a komfortot.
- **Biztonság:** Riasztó rendszer és kamera rendszer garantálja a biztonságot.
- **Kényelem:** Elektromos garázskapu, udvari gépjárműbeálló lehetőség, optikai internet kábel.
- **Extra funkciók:** Kertvilágítás, saját tároló a helytakarékosság érdekében, háromfázisú áramellátás az intenzív használatra.

Az ingatlan elhelyezkedése kiváló közlekedési kapcsolatokkal büszkélkedhet, így könnyen megközelíthető mind a város centrumából, mind a nagyobb főútvonalakról. További előnye, hogy a környék csendes, barátságos, mégis közel van a város pezsgéséhez.

Ne hagyja ki ezt a kivételes lehetőséget! Ideális választás lehet gyártócégek, raktárak vagy bármely ipari tevékenység számára. Lépjen velünk kapcsolatba bizalommal, és mutatjuk is a helyszínt!

További információkért és megtekintésért keressen bizalommal!
TRIPSÓ TIBOR
+36 30 942 5373
Prémium ingatlanértékesítő
Városi Ingatlaniroda
Debrecen

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Ipari ingatlanok ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
595 e Ft
661 e Ft 10%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
250 M Ft m Ft
327 m Ft 24%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen, 10 felett

Eladó ipari ingatlanok a környékről

Debrecen
Eladó ipari ingatlan

Debrecen

119.9 M Ft
1086 m²
80 m²
Létavértes
Eladó ipari ingatlan

Létavértes

29.99 M Ft
197 m²
Debrecen
Eladó ipari ingatlan

Debrecen

399 M Ft
4444 m²
1129 m²
Debrecen
Eladó ipari ingatlan

Debrecen

350 M Ft
686 m²
Debrecen, Pallag
Eladó ipari ingatlan

Debrecen

265 M Ft
2.91 ha
2.91 ha
Hajdúszoboszló
Eladó ipari ingatlan

Hajdúszoboszló

1500 M Ft
5 ha
1 m²
Debrecen
Eladó ipari ingatlan

Debrecen

120 M Ft
1272 m²
150 m²
Téglás
Eladó ipari ingatlan

Téglás

180 M Ft
1194 m²
Debrecen, Belterület
Eladó ipari ingatlan

Debrecen

235 M Ft
974 m²
Nyírmártonfalva
Eladó ipari ingatlan

Nyírmártonfalva

65 M Ft
238 m²
Debrecen
Eladó ipari ingatlan

Debrecen

51.3 M Ft
2052 m²
Debrecen
Eladó ipari ingatlan

Debrecen

280 M Ft
490 m²
Hajdúsámson
Eladó ipari ingatlan

Hajdúsámson

600 M Ft
423 m²
Debrecen, Pallag
Eladó ipari ingatlan

Debrecen

265 M Ft
2.91 ha
2.91 ha
Egyek
Eladó ipari ingatlan

Egyek

16.9 M Ft
8 szoba
354 m²
Debrecen
Eladó ipari ingatlan

Debrecen

369 M Ft
1200 m²
438 m²
Debrecen
Eladó ipari ingatlan

Debrecen

291 M Ft
2.91 ha
0 m²
Debrecen
Eladó ipari ingatlan

Debrecen

295 M Ft
2172 m²
430 m²
Berettyóújfalu
Eladó ipari ingatlan

Berettyóújfalu

130 M Ft
0 m²
Debrecen
Eladó ipari ingatlan

Debrecen

185 M Ft
3 szoba
210 m²
Berettyóújfalu
Eladó ipari ingatlan

Berettyóújfalu

113.46 M Ft