Avico Greentop

Eladó ipari ingatlan
Debrecen, földszint

+ 13 kép 1/16
19 900 000 Ft19.9 M Ft 1 990 000 Ft/m2
10 m²
földszint
építés éve:1960

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Deák Andrea
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

Debrecenben a Fórum Bevásárló központtal szemben eladó egy 10 nm -es kis üzlethelyiség kettő saját udvari belső parkolóval, raktárral, vizesblokkal.
A helyiség 30 éve üresen áll, előtte sportszerboltként működött.
Központi elhelyezkedésének köszönhetően vendéglátóipari egységnek, körmös szalonnak, tetováló szalonnak stb. ideális lehet.

Megtekintéssel és további kérdéssel kapcsolatban várjuk hívását a hét minden napján.

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

Ipari ingatlanok ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1990 e Ft
687 e Ft -190%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
19.9 M Ft m Ft
330.8 m Ft 94%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen, földszint

Eladó ipari ingatlanok a környékről

Debrecen
Eladó ipari ingatlan

Debrecen

399 M Ft
1400 m²
300 m²
Debrecen, Pallag
Eladó ipari ingatlan

Debrecen

265 M Ft
2.91 ha
2.91 ha
Debrecen
Eladó ipari ingatlan

Debrecen

369 M Ft
1200 m²
450 m²
Nyírmártonfalva
Eladó ipari ingatlan

Nyírmártonfalva

65 M Ft
238 m²
Debrecen
Eladó ipari ingatlan

Debrecen

51.3 M Ft
2052 m²
Hajdúszoboszló
Eladó ipari ingatlan

Hajdúszoboszló

402.6 M Ft
723 m²
Egyek
Eladó ipari ingatlan

Egyek

16.9 M Ft
8 szoba
354 m²
Debrecen, Biharikert
Eladó ipari ingatlan

Debrecen

300 M Ft
3 ha
3 ha
Hajdúszoboszló
Eladó ipari ingatlan

Hajdúszoboszló

1500 M Ft
5 ha
1 m²
Hajdúböszörmény
Eladó ipari ingatlan

Hajdúböszörmény

199 M Ft
5602 m²
709 m²
Debrecen
Eladó ipari ingatlan

Debrecen

900 M Ft
3400 m²
Debrecen, Belterület
Eladó ipari ingatlan

Debrecen

235 M Ft
974 m²
Létavértes, Vasvári Pál utca
Eladó ipari ingatlan

Létavértes

45 M Ft
4.31 ha
Debrecen
Eladó ipari ingatlan

Debrecen

51.3 M Ft
2052 m²
Debrecen
Eladó ipari ingatlan

Debrecen

120 M Ft
1272 m²
150 m²
Debrecen
Eladó ipari ingatlan

Debrecen

185 M Ft
3 szoba
210 m²
Debrecen
Eladó ipari ingatlan

Debrecen

99 M Ft
169 m²
Debrecen
Eladó ipari ingatlan

Debrecen

350 M Ft
686 m²
Berettyóújfalu
Eladó ipari ingatlan

Berettyóújfalu

113.46 M Ft
2400 m²
740 m²
Hajdúsámson
Eladó ipari ingatlan

Hajdúsámson

600 M Ft
423 m²
Hajdúszoboszló
Eladó ipari ingatlan

Hajdúszoboszló