Astora Olive Club House

Eladó ipari ingatlan
Budapest, XV. kerület, Rákospalota, Autósműhely-Családi házzal

+ 17 kép 1/20
130 000 000 Ft130 M Ft 1 547 619 Ft/m2
3 szoba
84 m²

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 384 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 492
Bedő Nikolett
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

Eladó a 15. kerület főútvonalán egy 348nm telken elhelyezkedő családi ház- autós műhely!
A műhely rész 1984 óta folyamatosan működő, törzsvendégekkel rendelkezik.
Teljes berendezéssel GÉPESÍTVE kerül átadásra (2db klíma gép, gumi szerelőgép, centirozó, műanyag hegeszteshez szükséges szerszámok, fényszóró politizál, utastér fertőtlenítő, teljes ügyfél körrel…)
A tetőtér beépítés 16 évvel ezelőtt történt. Hatalmas amerikai konyhás nappali került kialakításra valamint 2 hálószoba és sarokkádas fürdőszoba. Tetőtér lévén a belmagasság nagy, több mint 3 méter.

A villamosenergia napelemről működik.

Eladási ár: 130.000.000Ft.

Hirdetés feltöltve: 2022. 08. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

Ipari ingatlanok ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1548 e Ft
618 e Ft -151%
703 e Ft -120%
Ennek az ára
XV. kerület átlagár
Budapest átlagár
130 M Ft m Ft
150.8 m Ft 14%
260 m Ft 50%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XV. kerület, Rákospalota, Autósműhely-Családi házzal

Eladó ingatlanok a környékről

II. kerület, Csatárka, Törökvészi út
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

794 M Ft
4 szoba
209 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

63 M Ft
2 szoba
48 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

65 M Ft
3 szoba
56 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

629.9 M Ft
11 szoba
315 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

58 M Ft
3 szoba
53 m²
XV. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XV. kerület

600 M Ft
1306 m²
XV. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XV. kerület

5000 M Ft
2.59 ha
6600 m²
XX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XX. kerület

70 M Ft
2 + 1 szoba
62 m²
XV. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XV. kerület

374.9 M Ft
2559 m²
563 m²
XV. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XV. kerület

305 M Ft
663 m²
500 m²
XV. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XV. kerület

650 M Ft
2112 m²
1159 m²
XV. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XV. kerület

84.9 M Ft
2134 m²
76 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

90.9 M Ft
3 szoba
78 m²
XV. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XV. kerület

240 M Ft
12 szoba
593 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

27.9 M Ft
1 szoba
18 m²
XV. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XV. kerület