BAM Living

Eladó ipari ingatlan
Budapest, VIII. kerület, szuterén

+ 10 kép 1/13
49 900 000 Ft49.9 M Ft 1 160 465 Ft/m2
1 szoba
43 m²
szuterén
építés éve:1930

Részletes adatok

Fűtés: Elektromos
Emelet: szuterén
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Ravasz Katalin
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

Eladó felújított lakás a Lósy Imre utcában. Tulajdoni lapon egyéb helyiségként van feltüntetve.

Nyugodt, csendes környezetben kínálunk megvételre egy 43 nm-es, félszuterén, 2 szobás lakást a Lósy Imre utcában.
Az ingatlan teljeskörűen felújított, esztétikus és időtálló megoldásokkal.

Főbb jellemzők:

43 nm | félszuterén | 2 különnyíló szoba

Prémium minőségű burkolatok

Új, 3 rétegű műanyag nyílászárók

Csendes, nyugodt lakókörnyezet

Rendezett, karbantartott társasház

Ideális választás saját célra vagy befektetésnek is, azonnal költözhető állapotban.
Érdeklődés esetén várom hívását!

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

Ipari ingatlanok ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1160 e Ft
685 e Ft -69%
703 e Ft -65%
Ennek az ára
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
49.9 M Ft m Ft
111.5 m Ft 55%
260 m Ft 81%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, szuterén

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VIII. kerület

19.9 M Ft
51 m²
VIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VIII. kerület

22.9 M Ft
57 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95 M Ft
2 szoba
77 m²
VIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VIII. kerület

255 M Ft
352 m²
II. kerület, Szépilona, II. kerület, Máriaremete
Eladó ikerház

Budapest, II. kerület

319.9 M Ft
4 szoba
202 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

82.9 M Ft
3 szoba
110 m²
VIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VIII. kerület

31.9 M Ft
1 m²
128 m²
VIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VIII. kerület

700 M Ft
478 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Béke tér
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

88 M Ft
2 szoba
43 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
59 m²
VIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VIII. kerület

44.9 M Ft
88 m²
VIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VIII. kerület

300 M Ft
444 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

85 M Ft
2 szoba
77 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Lujza utca
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VIII. kerület

16.9 M Ft
1 szoba
22 m²
III. kerület
Eladó téglalakás