Avico Greentop

Eladó ipari ingatlan
Budapest, IV. kerület

+ 10 kép 1/13
570 000 000 Ft570 M Ft 372 063 Ft/m2
1532 m²

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 1532 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 815
Dr. Vincellér Zsuzsa
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

Eladó ipari ingatlan – nagy raktárhelyiséggel és irodákkal, Budapest IV. kerületében

Budapest 4. kerületében, könnyen megközelíthető helyen kínálunk megvételre, több, mint 4 ha területen lévő, galériák nélkül 1.532 nm-es, 6068/160892 tulajdoni hányadú ipari ingatlant, amely kiválóan alkalmas raktározásra, üzlethelyiségre és irodai funkciókra egyaránt.

Az ingatlan főbb jellemzői:
Nagy alapterületű raktárhelyiség, amelynek egy része galériázott, így a tárolókapacitás jelentősen növelhető. Utcai üzlettér, raktárak. Jól szeparálható terek vannak.
Külön irodablokk, amely kényelmes adminisztrációs hátteret biztosít a működéshez.
Utcáról, belső udvarról is megközelíthető nagy, tágas terek.
Több vizesblokk, szociális helyiség, konyha.
Parkolóhelyek az ingatlan területén, ami biztosítja a kényelmes be- és kirakodást, valamint a dolgozók és ügyfelek parkolását.
3 parkoló rész tartozik az ingatlanhoz, ahol összesen kb. 10 gépkocsi tud megállni.
A terület tömegközlekedéssel és közúton is jól megközelíthető.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

Ipari ingatlanok ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IV. kerület m² ár
Budapest m² ár
372 e Ft
564 e Ft 34%
675 e Ft 45%
Ennek az ára
IV. kerület átlagár
Budapest átlagár
570 M Ft m Ft
237.2 m Ft -140%
259.4 m Ft -120%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IV. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

IV. kerület, Újpest, Fóti út
Eladó ipari ingatlan

Budapest, IV. kerület

239 M Ft
7 szoba
234 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

82.9 M Ft
3 szoba
150 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

99.9 M Ft
4 szoba
98 m²
IV. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, IV. kerület

85 M Ft
95 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

99.9 M Ft
3 szoba
78 m²
IV. kerület, Újpest, Váci út
Eladó ipari ingatlan

Budapest, IV. kerület

35 M Ft
110 m²
IV. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, IV. kerület

95 M Ft
289 m²
XVI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

65 M Ft
4 szoba
132 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

104.9 M Ft
2 szoba
96 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

49.9 M Ft
2 szoba
47 m²
IV. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, IV. kerület

500 M Ft
840 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Illés utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
58 m²
XIX. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XIX. kerület

154.9 M Ft
5 szoba
82 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

47 M Ft
2 szoba
47 m²
IV. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, IV. kerület

85 M Ft
95 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

42.9 M Ft
1 szoba
41 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

69.5 M Ft
2 szoba
50 m²
II. kerület
Eladó családi ház