Astora Márvány8

Eladó ipari ingatlan
Budapest, II. kerület

+ 6 kép 1/9
19 900 000 Ft19.9 M Ft 1 243 750 Ft/m2
16 m²

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Koleszár Kitti
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

II. kerületben, Budagyöngye Bevásárlóközpontban eladó egy 16 nm-es, teljesen felújított üzlethelyiség.
Az üzlet a bevásárlóközpont vendéglátó és élelmiszerüzletek szintjén, a pénzváltó mellett található.
Az üzletnek van saját beépített szekrénye, és konyhapultja.
Az "L" alakú fali, állítható kiállító polc és a 2 ajtós gardróbszekrény (ebben található a minikonyha és a kézmosó is) az üzlet részét képezi.
Havi fenntartási költség, az Üzemeltetési díja: 5.550 Ft + ÁFA/nm/hó

Jelenleg bérlő van benne.
Több célra is hasznosítható.

Nyitvatartás:
hétfő10:00–19:00
kedd10:00–19:00
szerda10:00–19:00
csütörtök10:00–19:00
péntek10:00–19:00
szombat10:00–15:00
vasárnapZárva

Tömegközlekedés: 22, 222, 22A, 291, 5-ös busz, H5-ös HÉV, M2-es Metró, 56A, 61-es villamos.

Hirdetés feltöltve: 2024. 11. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

Ipari ingatlanok ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
II. kerület m² ár
Budapest m² ár
1244 e Ft
794 e Ft -57%
675 e Ft -84%
Ennek az ára
II. kerület átlagár
Budapest átlagár
19.9 M Ft m Ft
86.9 m Ft 77%
259.4 m Ft 92%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, II. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

VI. kerület, Külső Terézváros, JÓKAI UTCA 10 3/19
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

100 M Ft
2 szoba
50 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

89 M Ft
3 szoba
84 m²
II. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, II. kerület

1200 M Ft
1.09 ha
1062 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
66 m²
II. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, II. kerület

432 M Ft
149 m²
II. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, II. kerület

88 M Ft
50 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

92.9 M Ft
2 szoba
48 m²
II. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, II. kerület

300 M Ft
1 szoba
650 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

72 M Ft
1 szoba
33 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

70 M Ft
4 szoba
111 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

77 M Ft
1 + 2 szoba
55 m²
II. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, II. kerület

432 M Ft
149 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

65.5 M Ft
3 szoba
55 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

74.9 M Ft
64 m²
64 m²
II. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, II. kerület

15 M Ft
13 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

178 M Ft
4 szoba
93 m²
XXIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXIII. kerület