BAM Living

Eladó ipari ingatlan
Budaörs, Gyár utca

+ 5 kép 1/8
410 000 000 Ft410 M Ft 424 870 Ft/m2
965 m²

Részletes adatok

Telekméret: 1200 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 532
Flatrent
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

ELADÓ Budaörsön a Gyár utcában, az Ipartelepen egy 965nm-es alapterületű (ebből 160nm iroda, ennek a tetején egy 160nm nyitott tér) betonból épült csarnok. Az ingatlan üres. Két beálló résszel rendelkezik, az egyik kamionok beállására alkalmas, a másik kisebb teherautók, szemmélyautók beállója. Belmagasság 7 méter.
Az irodai rész fűtéséről gázkazán gondoskodik, a csarnok részen nincs fűtés, azonban a hőmérséklet sosem megy 0 fok alá.
1 mosdó 1 WC, zuhanyzórész kialakítva, de nincs szerelvényezve.
Közös költség 150ezer Ft/hó rezsi fogyasztás alapján
Évente 1,4 Millió az építmény adó
1/1 cég a tulajdonos
Irányár: 410 Millió Forint
+36705329932

FOR SALE in Budaörs, on Gyár Street, in the Industrial Park, a 965 sqm facility (of which 160 sqm is office space, and on top of this a 160 sqm open area) built from concrete. The property is vacant. It has two parking spaces, one suitable for trucks and the other for smaller trucks or vans. Ceiling height is 7 meters.
The office area is heated by a gas boiler, while the hall area has no heating, although the temperature never drops below 0 degrees Celsius.
1 washroom, 1 WC, shower area is prepared but not equipped.
Common costs: 150,000 HUF/month based on utilities consumption
Property tax: 1.4 million HUF per year
Owner: 100% company owned
Asking price: 410 million HUF
+36705329932

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 13.

Ipari ingatlanok ára Budaörsön

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Budaörs m² ár
425 e Ft
354 e Ft -20%
Ennek az ára
Budaörs átlagár
410 M Ft m Ft
161.4 m Ft -154%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budaörs, Gyár utca

Eladó ingatlanok a környékről

Felsőpakony
Eladó ipari ingatlan

Felsőpakony

695 M Ft
5090 m²
2700 m²
Szigetszentmiklós
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

103.9 M Ft
4 + 1 szoba
160 m²
Biatorbágy
Eladó családi ház

Biatorbágy

390 M Ft
7 szoba
454 m²
Szigetújfalu, Fő út
Eladó ipari ingatlan

Szigetújfalu

250 M Ft
600 m²
Tápiószecső
Eladó családi ház

Tápiószecső

118.5 M Ft
3 szoba
150 m²
Gyál
Eladó ipari ingatlan

Gyál

224 M Ft
2900 m²
800 m²
Budaörs
Eladó ipari ingatlan

Budaörs

1590 M Ft
3.67 ha
Vác
Eladó ipari ingatlan

Vác

779 M Ft
11.38 ha
11.38 ha
Nagykőrös, Pótharaszti út
Eladó ipari ingatlan

Nagykőrös

1580 M Ft
45.8 ha
Tura
Eladó telek

Tura

23.5 M Ft
834 m²
0 m²
Cegléd
Eladó ipari ingatlan

Cegléd

31 M Ft
2263 m²
Maglód
Eladó családi ház

Maglód

92.5 M Ft
4 szoba
71 m²
Vác
Eladó ipari ingatlan

Vác

380 M Ft
3.13 ha
3.13 ha
Budaörs
Eladó ipari ingatlan

Budaörs

713.7 M Ft
6500 m²
2210 m²
Gyömrő
Eladó ipari ingatlan

Gyömrő

370 M Ft
7123 m²
500 m²
Szigethalom
Eladó családi ház

Szigethalom

119.9 M Ft
5 szoba
110 m²
Budaörs
Eladó ipari ingatlan

Budaörs

500 M Ft
820 m²
410 m²
Szigetcsép
Eladó családi ház

Szigetcsép

116 M Ft
4 szoba
119 m²
Gyál
Eladó ikerház

Gyál

119.9 M Ft
2 + 3 szoba
108 m²
Budaörs
Eladó telek

Budaörs

118.9 M Ft
710 m²
Vecsés
Eladó családi ház

Vecsés

119.9 M Ft
3 szoba
111 m²
Gyál
Eladó ikerház

Gyál

119.9 M Ft
2 + 3 szoba
108 m²
Szigethalom, Arany János utca
Eladó ipari ingatlan