Aerogate Homes

Eladó ikerház
Veresegyház

+ 14 kép 1/17
145 800 000 Ft145.8 M Ft 1 278 947 Ft/m2
4 szoba
114 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 480 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 960
Ludas Judit
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Eladásra kínáljuk egy új építésű projetben, 960 nm-es telken épülő ikerház mindkét felét Veresegyház kertvárosi részén, a Harmatok városrészben, gyönyörű természeti környezetben, aszfaltozott utcában.

Jelen ikerház fél nettó 114 nm hasznos alapterületű egy szintes épület + 20 nm-es fedett garázs, valamint 19 nm-es terasz.

Az ingatlan 4 szobával rendelkezik és majd 500 nm-es telekrész tartozik hozzá.

HELYISÉGEK:

Nappali: 22,5 nm
Étkező-konyha: 12 nm
Szoba1: 10,1 nm
Szoba2: 12,25 nm
Szoba3: 12,25 nm
Hátartási helyiség: 5 nm
Fürdő2: 5,9 nm
WC: 1,8 nm
Közlekedő: 8,7 nm
Garázs: 20 nm

MŰSZAKI TARTALOM:

Az épület PTH 30-as falazóelemből, 12cm-es aljzatszigeteléssel, 10cm-es grafitos EPS homlokzati és 25cm-es födém hőszigeteléssel, beton födémmel, Bramac betoncserép fedéssel épül. Korszerű 5-légkamrás műanyag nyílászárók kerülnek beépítésre 3 rétegű üvegezéssel, elektromos redőny előkészítéssel.

A fűtést, hűtést és meleg víz ellátást a legkorszerűbb hőszivattyús rendszer működteti beépített puffertartállyal kiegészítve, padlófűtéses hőleadással, H-tarifás villanyórával. Napelem és riasztó rendszer előkészítést valamint minden szobában klíma kiállást tartalmazza az ár.

KÖRNYEZET:

Veresegyház egyik legszebb városrészében, kertvárosi környezetben épül az ingatlan.
Ajánlom mindenkinek, akik nyugodt, zöldövezeti környezetben szeretnének élni.
Veresegyház rendekezik minden olyan infrastruktúrával, amely a mindennapi élethez elengedhetetlen: iskolák, óvodák, bevásárlási lehetőségek széles választéka, sportcentrumok, színház, egészségügyi központ.
Helyi és kistérségi buszok könnyítik a közlekedést.
Budapest mind tömegközlekedéssel, mind autóval 20-45 perc alatt elérhető.

A beruházó több évtizedes tapasztalattal rendelkező, tőke erős cég, referenciáik a környéken igény esetén megtekinthetőek.

Tervezett átadás. 2026.III. negyedévben.

Ugyanitt az ikerház másik fele is eladó, amely 2 szintes, 5 szobás épület, hasonló műszaki tartalommal, amelynek az irányára: 158 800 000 Ft

Az ingatlanok 10% -al leköthetők!

TÁMOGATOTT ÉS PIACI HITELEKBEN KOLLÉGÁINK OTTHON VANNAK.

EBBEN IS ÁLLUNK VEVŐINK RENDELKEZÉSÉRE.

Várom megtisztelő hívását.

ID:392755 ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 392755

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás ikerházak ára Veresegyházon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Veresegyház m² ár
1279 e Ft
1199 e Ft -7%
Ennek az ára
Veresegyház átlagár
145.8 M Ft m Ft
130.4 m Ft -12%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Veresegyház

Eladó ikerházak a környékről

Veresegyház
Eladó ikerház

Veresegyház

145.8 M Ft
1 + 4 szoba
154 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

179 M Ft
5 + 1 szoba
147 m²
Veresegyház
Eladó ikerház

Veresegyház

105 M Ft
4 szoba
97 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

99.9 M Ft
3 + 2 szoba
112 m²
Pécel, Pécel - kertváros
Eladó ikerház

Pécel

127 M Ft
4 szoba
125 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

149.9 M Ft
5 szoba
306 m²
Veresegyház
Eladó ikerház

Veresegyház

145.8 M Ft
4 szoba
94 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

149.9 M Ft
5 szoba
202 m²
Veresegyház
Eladó ikerház

Veresegyház

145.8 M Ft
3 + 1 szoba
124 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

389 M Ft
11 szoba
430 m²
Érd
Eladó ikerház

Érd

177.7 M Ft
7 szoba
181 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

206.25 M Ft
5 szoba
184 m²
Veresegyház
Eladó ikerház

Veresegyház

115 M Ft
4 szoba
109 m²
Veresegyház
Eladó ikerház

Veresegyház

145.8 M Ft
1 + 4 szoba
152 m²
Veresegyház
Eladó ikerház

Veresegyház

105 M Ft
4 szoba
97 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Veresegyház
Eladó ikerház

Veresegyház

148.5 M Ft
5 szoba
120 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

129 M Ft
5 szoba
123 m²
Pomáz
Eladó ikerház

Pomáz

129.5 M Ft
4 szoba
100 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

99 M Ft
4 szoba
106 m²
Veresegyház
Eladó ikerház

Veresegyház

145.8 M Ft
1 + 4 szoba
154 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

96.7 M Ft
4 + 1 szoba
126 m²
Veresegyház
Eladó ikerház

Veresegyház

115 M Ft
4 szoba
97 m²
Veresegyház