Astora Art House

Eladó ikerház
Velence

+ 8 kép 1/11
114 900 000 Ft114.9 M Ft 1 016 814 Ft/m2
4 szoba
113 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 600 m2
Fűtés: Egyéb
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 534
Gombos Zita
Szigetszentmiklós OTP Ip

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Új építésű ikerház Velencén!

Minőségi kivitelezésű, nappali+3 szobás nettó 91 m2-es ikerházi lakások eladóak saját 600 m2-es telekrésszel, külön bejárattal, felszíni kocsibeállóval!
Az ingatlan családi házas környezeteben épül, 1,5 km-re a Velencei-tó partjától! Séta távolságra található bevásárlási lehetőség, néhány perc autóútra: iskola, gyógyszertár és orvosi rendelő érhető el!

KULCSRAKÉSZ állapot várható ideje: 2026 július
A feltüntetett ár a kulcsrakész állapotra vonatkozik tereprendezéssel!
Az ingatlanok CSAK 1 m-es falszakaszon érintkeznek egymással a háztartási helyiségnél!

Az összközműves, összesen 1326 nm-es telken 2 lakásos társasházként épül a projekt, külön helyrajziszámmal fognak rendelkezni az ingatlanok, 3 %-os Otthon Start hitel felvehető rá!

Műszaki leírás:
-30-as Ytong főfal
-10 cm-es Ytong válaszfalak
- Födém: beton gerendás födémszerkezet 20 cm vastag kőzetgyapot szigeteléssel,
- Tetőszerkezet és tetőfedés: Faszerkezetű, talpszelemenre támaszkodó ácsszerkezet, Kontyolt tető, fekete Terrán tetőcseréppel,
- Padlás: padlásfeljáró és padlásvilágítás kiépítve,
- Ereszcsatorna és lefolyók: horganyzott antracit szürke kivitel
- Nyílászárók és kiegészítők: hőszigetelt, DRUTEX márkájú, bukó-nyíló, 3 rétegű műanyag nyílászárók fehér színben (5 kamrás).
Komplett redőnyrendszer szúnyoghálóval az árban.
- Hidegburkolat és melegburkolat: 5000 Ft/m2-ig választható.
- A fürdőben és a wc-ben a burkolatok min. 210 cm-es magasságig kerülnek felhelyezésre.
- Szaniterek: Geberit és Mofém márkájú termékek a részletes Műszaki leírás szerinti árban kerülnek beépítésre.

Gépészet: Padlófűtés minden helyiségben,
- 10 kW-os Fisher gyártmányú levegő-víz Hőszivattyú, 200 l -es HMV tartállyal, iszap elválasztóval

Alap villanyszerelés: 50 db kiállás: kapcsolók, dugaljak
- Tv, Telefon, Internet csatlakozók, 1 db klíma kiállás, 3x20 A.
- Biztonságtechnika: Riasztórendszer kiépítésének csővezetéke előkészítve.

Kert: alap tereprendezés az árban,
Ház körüli járda: 60 cm széles, szegéllyel és kaviccsal feltöltve,
Kapuk: 1 db tolókapu, 1 db kiskapu, motor kiállással,
Kocsibeálló: 3×6 m (18 m2) viacolor burkolat,
Telekhatár: 3D táblás kerítéssel leválasztva,
Homlokzati szín: fehér
Lábazati szín: antracit szürke

Az OTP Ingatlanpont teljeskörű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! A választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitel- és pénzügyi konstrukciókat kínálunk. Az adásvétel teljes folyamatát végigkísérjük és ügyvédi közreműködést biztosítunk!

Referenciaszám: M326361

Amennyiben felkeltett érdeklődését az ingatlan, várom megtisztelő hívását akár hétvégén is!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 20.

4 szobás ikerházak ára Velencén

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Velence m² ár
1017 e Ft
1009 e Ft -1%
Ennek az ára
Velence átlagár
114.9 M Ft m Ft
104.1 m Ft -10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Velence

Eladó ikerházak a környékről

Gárdony
Eladó ikerház

Gárdony

98 M Ft
2 + 3 szoba
110 m²
Ercsi
Eladó ikerház

Ercsi

51.99 M Ft
3 szoba
77 m²
Velence
Eladó ikerház

Velence

114.9 M Ft
4 szoba
115 m²
Ercsi
Eladó ikerház

Ercsi

65 M Ft
4 szoba
105 m²
Velence
Eladó ikerház

Velence

119.5 M Ft
4 szoba
160 m²
Velence
Eladó ikerház

Velence

84.9 M Ft
4 szoba
76 m²
Ercsi
Eladó ikerház

Ercsi

60 M Ft
4 szoba
85 m²
Tordas
Eladó ikerház

Tordas

87 M Ft
2 + 2 szoba
92 m²
Velence
Eladó ikerház

Velence

74.9 M Ft
5 szoba
95 m²
Velence, Adria körút
Eladó ikerház

Velence

99.9 M Ft
4 szoba
80 m²
Kápolnásnyék
Eladó ikerház

Kápolnásnyék

118.6 M Ft
1 + 4 szoba
135 m²
Tordas
Eladó ikerház

Tordas

73.5 M Ft
1 + 2 szoba
71 m²
Velence
Eladó ikerház

Velence

84.9 M Ft
4 szoba
76 m²
Velence
Eladó ikerház

Velence

96.9 M Ft
4 szoba
96 m²
Etyek
Eladó ikerház

Etyek

145 M Ft
4 + 2 szoba
197 m²
Velence
Eladó ikerház

Velence

75 M Ft
4 + 1 szoba
82 m²
Tordas
Eladó ikerház

Tordas

73.5 M Ft
1 + 2 szoba
71 m²
Etyek
Eladó ikerház

Etyek

149 M Ft
6 szoba
218 m²
Tordas
Eladó ikerház

Tordas

73.5 M Ft
1 + 2 szoba
71 m²
Tordas
Eladó ikerház

Tordas

87 M Ft
2 + 2 szoba
92 m²
Velence
Eladó ikerház

Velence

124 M Ft
4 szoba
119 m²
Ercsi
Eladó ikerház

Ercsi

55 M Ft
4 szoba
122 m²
Ercsi
Eladó ikerház

Ercsi

51.99 M Ft
3 szoba
77 m²
Velence
Eladó ikerház

Velence

99.99 M Ft
4 szoba
100 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Hegyeshalom, Margaréta utca 12
Eladó téglalakás