Astora Olive Club House

Eladó ikerház
Vecsés

+ 5 kép 1/8
149 900 000 Ft149.9 M Ft 1 040 972 Ft/m2
5 szoba
144 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 209 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Antal-Bacso Emese
Otthon Centrum Gilice tér

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Vecsés központi részén, a Fő út közelében — mégis csendes, nyugodt környezetben — kínálunk megvételre egy prémium műszaki tartalommal épülő, modern ikerházat.

Az ingatlan kiváló elhelyezkedésének köszönhetően minden fontos szolgáltatás könnyedén elérhető, ráadásul a méltán népszerű vecsési káposztafesztivál helyszíne is a közelben található.

A telken összesen 2 ikerház épül, a hirdetésben szereplő ingatlan a hátsó lakás, amely szolgalmi úton közelíthető meg, így még intimebb, nyugodtabb lakókörnyezetet biztosít.

3%-OS OTTHON START PROGRAMRA ALKALMAS!

Főbb adatok:
• Nettó alapterület: 144 m²
• Bruttó alapterület: 157 m²
• Telekterület: 209 m²
• Elosztás: 4 szoba + nappali-konyha-étkező
• Garázs + terasz

A praktikus és élhető alaprajz ideális nagyobb családok számára is:
- tágas nappali és étkező
- külön kamra
- gardróbszoba
- 2 fürdőszoba
- háztartási helyiség
- kényelmes teraszkapcsolat
- saját garázs

Műszaki tartalom:
• 30 cm-es Leier falazat + 15 cm homlokzati szigetelés
• 20 cm kőzetgyapot födémszigetelés
• energiatakarékos, 3 rétegű nyílászárók
• modern hőszivattyús rendszer padlófűtéssel
• klíma előkészítés vagy 2 db 3,5 kW-os klíma
• elektromos kapu
• kiépített kamera- és riasztórendszer
• elektromos redőny előkészítés minden nyílászárón
• H tarifa előkészítés elektromos töltéshez

A vételár tartalmazza:
- hideg- és melegburkolatokat megadott értékhatárig
- beltéri ajtókat
- szanitereket, csaptelepeket
- beépített Geberit WC rendszert

Az extra igények és egyedi módosítások egyeztetés alapján megvalósíthatók, így valóban saját elképzeléseire szabhatja új otthonát.

Az ingatlan társasházi albetéttel kerül kialakításra.

Rugalmas fizetési ütemezés!
Már akár 20% foglalóval leköthető, a fizetési konstrukció a beruházóval egyeztethető.

Várható átadás: 2026. IV. negyedév

Teljes körű ügyintézés:
- független hitelszakértői segítség
- ügyvédi háttér biztosított

Ne maradjon le erről a modern, energiatakarékos otthonról Vecsés egyik kiváló részén!

Hívjon bizalommal a hét bármely napján további információért vagy megtekintéssel kapcsolatban!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, a hirdetés annak elkészültét követően frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 23.

5 szobás ikerházak ára Vecsésen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Vecsés m² ár
1041 e Ft
1020 e Ft -2%
Ennek az ára
Vecsés átlagár
149.9 M Ft m Ft
151.1 m Ft 1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Vecsés

Eladó ikerházak a környékről

Vecsés, Wekerle Sándor utca
Eladó ikerház

Vecsés

132 M Ft
4 szoba
145 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

99.7 M Ft
4 + 1 szoba
129 m²
Vecsés
Eladó ikerház

Vecsés

132 M Ft
4 szoba
147 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

718 M Ft
10 + 2 szoba
578 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Vecsés
Eladó ikerház

Vecsés

132 M Ft
4 szoba
147 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

178 M Ft
6 szoba
140 m²
Vecsés
Eladó ikerház

Vecsés

149.9 M Ft
5 szoba
160 m²
Vecsés
Eladó ikerház

Vecsés

69.9 M Ft
4 szoba
96 m²
Vecsés
Eladó ikerház

Vecsés

132 M Ft
4 szoba
170 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

359 M Ft
5 + 1 szoba
289 m²
Hernád
Eladó ikerház

Hernád

41.3 M Ft
3 szoba
68 m²
Vecsés
Eladó ikerház

Vecsés

138 M Ft
4 szoba
120 m²
Vecsés
Eladó ikerház

Vecsés

148.7 M Ft
5 szoba
167 m²
Vecsés
Eladó ikerház

Vecsés

154.9 M Ft
6 szoba
0 m²
Vecsés
Eladó ikerház

Vecsés

149.9 M Ft
5 szoba
160 m²
Érd
Eladó ikerház

Érd

177.7 M Ft
7 szoba
181 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

149.9 M Ft
5 szoba
306 m²
Vecsés, Fő út
Eladó ikerház

Vecsés

149 M Ft
5 szoba
140 m²
Vecsés
Eladó ikerház

Vecsés

149.9 M Ft
5 szoba
160 m²
Vecsés
Eladó ikerház

Vecsés

149.9 M Ft
5 szoba
160 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

99 M Ft
4 szoba
106 m²
Vecsés
Eladó ikerház

Vecsés

132 M Ft
4 szoba
147 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

148 M Ft
5 szoba
134 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Újlengyel
Eladó családi ház

Újlengyel

75.9 M Ft
4 szoba
0 m²
Ónod
Eladó családi ház

Ónod

14.999 M Ft
3 szoba
80 m²
Kunadacs
Eladó családi ház

Kunadacs

80 M Ft