BAM Living

Eladó ikerház
Vácrátót

+ 8 kép 1/11
111 500 000 Ft111.5 M Ft 1 506 757 Ft/m2
4 szoba
74 m²

Részletes adatok

Telekméret: 435 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 716
Dara Katalin
Openhouse Monor Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Az Openhouse Monor Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181834 hivatkozási számú vácrátóti ikerház.

Képzeljétek el a közös életeteket egy modern, energiatakarékos otthonban, nyugodt környezetben, mégis könnyen elérhető Budapest közelségében!

? Vácrátót – Szent István Lakópark
Új építésű, korszerű kialakítású lakások elérhetők fiatal párok számára, akik első közös otthonukat keresik.

AMIT IMÁDNI FOGTOK:
Hőszivattyús fűtés + padlófűtés az egész lakásban
3 rétegű, modern nyílászárók
Klíma előkészítés minden helyiségben
Világos, modern terek
Saját igény szerint választható burkolatok és beltéri ajtók
Alacsony fenntartási költségek
Csendes, családbarát környezet

? A lakások kialakítása tökéletes:
első közös otthonnak
home office-hoz
családalapítás előtt állóknak
nyugodt, zöld környezetre vágyóknak

? A kivitelezés során több burkolat és belső kialakítás személyre szabható, így valóban a saját stílusotokra formálhatjátok az otthonotokat.

? Saját garázs lehetőség
? Nyugodt lakópark
Modern műszaki tartalom
? Költözés új építésű otthonba kompromisszumok nélkül

Ha felkeltette érdeklődését ez az eladó vácrátóti ikerház, vagy bármely más ikerház és bővebb információt szeretne, keressen bizalommal.Hivatkozási szám: #181834

Az Openhouse Monor Ingatlaniroda tagjaként várom Önt az országos hálózatunk teljes kínálatával.

A ikerház vásárláshoz hitelt igényelne? Ingyenes hitelközvetítéssel segít Önnek bankfüggetlen hitelszakértőnk.

További szolgáltatásainkkal (pl. értékbecslés, energetikai tanúsítvány, jogi háttér) is segítjük Önt a vásárlásban.
Az otthon érték. Az ingatlan üzlet.

Referencia szám: 181834-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 20.

4 szobás ikerházak ára Vácrátóton

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Vácrátót m² ár
1507 e Ft
1141 e Ft -32%
Ennek az ára
Vácrátót átlagár
111.5 M Ft m Ft
99.7 m Ft -12%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Vácrátót

Eladó ikerházak a környékről

Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

129 M Ft
5 szoba
123 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

94.9 M Ft
2 + 3 szoba
108 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

148 M Ft
5 szoba
134 m²
Érd
Eladó ikerház

Érd

177.7 M Ft
7 szoba
181 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

85.5 M Ft
4 szoba
90 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

178 M Ft
6 szoba
140 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

119 M Ft
4 szoba
119 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

179 M Ft
5 + 1 szoba
147 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

119 M Ft
4 szoba
111 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

99.9 M Ft
3 + 2 szoba
112 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

125.5 M Ft
2 + 2 szoba
97 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

92.5 M Ft
2 + 2 szoba
96 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

94.9 M Ft
4 szoba
108 m²
Nagytarcsa
Eladó ikerház

Nagytarcsa

119.9 M Ft
4 szoba
103 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

99.9 M Ft
4 szoba
112 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

718 M Ft
10 + 2 szoba
578 m²
Hernád
Eladó ikerház

Hernád

41.3 M Ft
3 szoba
68 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

99.9 M Ft
5 szoba
104 m²
Kiskunlacháza
Eladó ikerház

Kiskunlacháza

44.9 M Ft
2 szoba
39 m²
Pécel, Pécel - kertváros
Eladó ikerház

Pécel

127 M Ft
4 szoba
125 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

213.46 M Ft
5 szoba
186 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

94.9 M Ft
2 + 3 szoba
108 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

99.9 M Ft
5 szoba
110 m²
Vácrátót
Eladó ikerház