Astora Art House

Eladó ikerház
Vácrátót

96 500 000 Ft96.5 M Ft 1 269 737 Ft/m2
4 szoba
76 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 380 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Bohus László
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

A Szent-István lakóparkban tárolóval kapcsolódó új építésű ikerház költözhető 2026 tavaszán.

A ház elrendezése

- amerikai konyhás nappali 28 nm-terasz 15nm
- hálószobák 9nm- 9.10 nm- 10.65
- 2 fürdöszba káddal, illetve zuhanyzóval
- közlekedők
- külső tároló
-gépkocsi beálló- térkővel burkolt
- telek mérete 380 nm

Referencákkal rendelkező igényes kivitelezőtől.

Műszaki tartalom:

- hőszivattyús padlófűtés
- 30 cm-es téglafalazat-10 cm-es grafitos kivitelezés
- beton födém-pakolható padlástér
- klíma kiállások minden helyiségben
-H tarifás villanyóra
- napelem előkészítés
- redőny előkészítés
- riasztó előkészítés
- 3 rétegű meleg peremes nyílászárók

A lakópark csendes, nyugod életteret nyújt. A gyerekek elhelyezését Vácrátóton bölcsöde, óvoda, általános iskola biztosítja.
A település szomszédságában található Őrbottyán és Veresegyház szolgáltatásai minden igényt kielégítenek.
Budapest busszal könnyen elérhető.
Egy évben többször is felkereshetjük a Nemzeti Botanikus Kertet.

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

4 szobás ikerházak ára Vácrátóton

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Vácrátót m² ár
1270 e Ft
1141 e Ft -11%
Ennek az ára
Vácrátót átlagár
96.5 M Ft m Ft
99.7 m Ft 3%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Vácrátót

Eladó ikerházak a környékről

Pomáz
Eladó ikerház

Pomáz

129.5 M Ft
4 szoba
100 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

99 M Ft
4 szoba
106 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

99.9 M Ft
5 szoba
104 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

94.9 M Ft
2 + 3 szoba
108 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

389 M Ft
11 szoba
430 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

95.9 M Ft
4 szoba
85 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

179 M Ft
5 + 1 szoba
147 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

85 M Ft
4 szoba
85 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

99.5 M Ft
2 + 2 szoba
96 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

86.5 M Ft
4 szoba
87 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

89.9 M Ft
4 szoba
88 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

119 M Ft
4 szoba
119 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

99.9 M Ft
3 + 2 szoba
112 m²
Érd
Eladó ikerház

Érd

177.7 M Ft
7 szoba
181 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

99.9 M Ft
3 + 2 szoba
112 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

149.9 M Ft
5 szoba
202 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

718 M Ft
10 + 2 szoba
578 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

92 M Ft
4 szoba
85 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

99.9 M Ft
3 + 2 szoba
111 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

99.5 M Ft
2 + 2 szoba
96 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

148 M Ft
5 szoba
134 m²
Vácrátót