Avico Greentop

Eladó ikerház
Vácrátót

+ 4 kép 1/7
99 900 000 Ft99.9 M Ft 846 610 Ft/m2
2 + 3 szoba
118 m²

Részletes adatok

Telekméret: 388 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 504
Major Krisztina
Családi Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

MODERN, PRÉMIUM IKERHÁZ VÁCRÁTÓTON A SZENT ISTVÁN LAKÓPARKBAN – DUPLA FALAZATTAL, GARÁZZSAL, SAJÁT KERTTEL!

Vácrátót egyik legkedveltebb, dinamikusan fejlődő részén, a Szent István Lakóparkban kínálunk megvételre egy modern kialakítású, belső kétszintes, prémium műszaki tartalommal épülő ikerházat, amely a mai kor minden igényének megfelel.

A lakások különlegessége, hogy a két ingatlan között dupla falazat készül, így az áthallás minimális, szinte teljesen kizárt – valódi privát otthonérzetet biztosítva.

Főbb paraméterek:
- 118 m² lakótér nappali + 4 hálószoba garázs kb.
- Garázs
- 388 m² saját kert 18 m²-es terasz dupla komfort
- modern hőszivattyús fűtésrendszer padlófűtés
- CSOK Plusz és START + hitelképes kialakítás
- akár 30% önerővel leköthető

Alsó szint:
A földszinten egy tágas, világos, 37 m²-es amerikai konyhás nappali kapott helyet, amely közvetlen kapcsolatban áll a kertkapcsolatos, 18 m²-es terasszal. Továbbá megtalálható: előszoba (3,22 m²) zuhanyzós fürdőszoba (3 m²) lépcső alatti tároló, és egy 14 m²-es garázs is !

Emelet:
A felső szinten 4 külön nyíló hálószoba található: 8,97 m² 9,29 m² 9,18 m² 13 m²
Ezen a szinten egy kényelmes, 6,68 m²-es kádas fürdőszoba dupla mosdóval, valamint közlekedő is kialakításra kerül.

Műszaki tartalom:
Az ingatlan korszerű, energiatakarékos technológiával épül:
hőszivattyús rendszer teljes padlófűtés
30 az tégla falazat
12 cm homlokzati szigetelés
10 cm belső válaszfalak
lakáselválasztó dupla Silka hangátló tégla falazat
padláson 25 cm szigetelés
udvaron szép igényes modern Via-Color térkövezés,
igényes utcafronti kerítés
riasztó előkészítés
légkondicionáló előkészítés
igény szerint redőny - szúnyogháló

Egyénre szabható belső kialakítás:
A vásárlók kiválaszthatják: burkolatokat, szanitereket és belső ajtókat a megadott műszaki tartalom szerint, igényeiknek megfelelően. Akár a belső elrendezést is a lelendő vevők magukra tudják szabni.

Lokáció – Vácrátót: Vácrátót nyugodt, családbarát település, amely kiváló választás azoknak, akik a természet közelségét keresik, mégis fontos számukra Budapest könnyű megközelíthetősége. Budapest autóval kb. 30-35 perc alatt elérhető, az M2-es autóút és a 2-es főút gyors kapcsolatot biztosít a főváros irányába.
A településen megtalálható: óvoda, iskola boltok orvosi rendelő vasútállomás híres Vácrátóti Botanikus Kert

Teljes körű ügyintézés:
Ügyfeleinket a vásárlás teljes folyamatán végig kísérjük: ügyvédi háttér biztosítása, bankfüggetlen hitelszakértő segítsége, a legkedvezőbb hitelkonstrukciók felkutatása, meglévő ingatlan értékesítésében segítség, az eladás és vétel összehangolása.

Amennyiben egy modern, energiatakarékos, kiváló elrendezésű otthont keres családja számára, ez az ingatlan remek választás lehet!

További információért és megtekintésért keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

5 szobás ikerházak ára Vácrátóton

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Vácrátót m² ár
847 e Ft
972 e Ft 13%
Ennek az ára
Vácrátót átlagár
99.9 M Ft m Ft
93.9 m Ft -6%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Vácrátót

Eladó ikerházak a környékről

Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

178 M Ft
6 szoba
140 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

99.9 M Ft
3 + 2 szoba
111 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

359 M Ft
5 + 1 szoba
289 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

96.7 M Ft
4 + 1 szoba
126 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

119 M Ft
4 szoba
111 m²
Kiskunlacháza
Eladó ikerház

Kiskunlacháza

44.9 M Ft
2 szoba
39 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

99 M Ft
4 szoba
106 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

94.9 M Ft
4 szoba
108 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

86.5 M Ft
4 szoba
87 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

99.9 M Ft
4 szoba
112 m²
Érd
Eladó ikerház

Érd

177.7 M Ft
7 szoba
181 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

85 M Ft
4 szoba
85 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

85 M Ft
2 + 2 szoba
96 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

105 M Ft
4 szoba
77 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

99.9 M Ft
3 + 2 szoba
112 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

206.25 M Ft
5 szoba
184 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

115 M Ft
2 + 2 szoba
97 m²
Pomáz
Eladó ikerház

Pomáz

129.5 M Ft
4 szoba
100 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

85.5 M Ft
4 szoba
90 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

99.9 M Ft
5 szoba
112 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

148 M Ft
5 szoba
134 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

89.9 M Ft
4 szoba
88 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

149.9 M Ft
5 szoba
306 m²

Falusi CSOK ingatlanok