River Life

Eladó ikerház
Vácrátót, földszint

1/2
85 500 000 Ft85.5 M Ft 950 000 Ft/m2
4 szoba
90 m²
földszint
építés éve:2024

Részletes adatok

Telekméret: 260 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 654
Rózsa Mónika
Buda House Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Vácrátót Bertinke településrészén újonnan épülő ikerházat kínálunk eladásra.
Mindkét ikerházfél 90 nm alapterületű, 260 nm saját kert tartozik hozzá, 12 nm árnyékolt terasz, illetve egy 8 nm-es tároló.
Az ingatlanok kiváló elosztásúak, tágas amerikai konyhás nappalival, 3 hálószobával, fürdőszobával és külön illemhellyel kerülnek átadásra.
A legnagyobb hálóhoz külön fürdőszoba és wc is tartozik.
Parkolás gépkocsival a kertben megoldott, felszíni beállón.

A ház POROTHERM X-therm 30 cm-es téglából épül, AUSTROTHERM AT-H 10 cm szigeteléssel, és 10 cm-es válaszfalakkal.
A tetőn 20 cm hőszigetelés lesz, kerámia tetőcserép fedéssel.
A nyílászárók igény szerint választhatóak, a szobákban laminált padló, a többi helyiségben kerámia járólap a burkolat.

Az ikerház nyugodt, csendes környezetben, a természethez közel, azonban mégis remek infrastrukturális ellátottsággal rendelkező helyen található.
Bolt, iskola, óvoda, gyógyszertár, stb. a közelben.
A buszmegálló pár perc sétával elérhető.
Veresegyház 10, Vác 15, Budapest 40 perc alatt elérhető autóval.

Kedvező ár: 85,5 M Ft

Hirdetés feltöltve: 2024. 07. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás ikerházak ára Vácrátóton

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Vácrátót m² ár
950 e Ft
1131 e Ft 16%
Ennek az ára
Vácrátót átlagár
85.5 M Ft m Ft
99 m Ft 14%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Vácrátót, földszint

Eladó ikerházak a környékről

Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

92 M Ft
2 + 2 szoba
96 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

99.9 M Ft
3 + 2 szoba
112 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

94.9 M Ft
2 + 3 szoba
108 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

99.9 M Ft
5 szoba
110 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

99.9 M Ft
4 szoba
112 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

149.9 M Ft
5 szoba
202 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

85 M Ft
4 szoba
85 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

99.9 M Ft
3 + 2 szoba
111 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

148 M Ft
5 szoba
134 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

96.7 M Ft
4 + 1 szoba
126 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

105 M Ft
4 szoba
77 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

718 M Ft
10 + 2 szoba
578 m²
Hernád
Eladó ikerház

Hernád

41.3 M Ft
3 szoba
68 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

115 M Ft
4 szoba
85 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

119 M Ft
4 szoba
119 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

99.9 M Ft
5 szoba
112 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

359 M Ft
5 + 1 szoba
289 m²
Nagytarcsa
Eladó ikerház

Nagytarcsa

119.9 M Ft
4 szoba
103 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

149.9 M Ft
5 szoba
306 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

92 M Ft
2 + 2 szoba
96 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

94.9 M Ft
4 szoba
108 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

213.46 M Ft
5 szoba
186 m²