City Pearl

Eladó ikerház
Vác

+ 6 kép 1/9
99 200 000 Ft99.2 M Ft 283 429 Ft/m2
4 szoba
350 m²
építés éve:2022

Részletes adatok

Telekméret: 350 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: B

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Bohus László
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

A telken két épület található, egy önálló és egy ikerház. Ez a lakás az ikerház nagyobb területű tagja.
Mindegyik lakás önálló bejárattal, és kerthasználattal rendelkezik.
Ingatlanonként 1-1 udvari beálló biztosított.

Csendes kertvárosi övezetben, belvároshoz közel fekszik, buszjárattal is megközelíthető.

Emeleti helyiségek:
3 szoba
Fürdő
WC
Lépcsőtér
Gépészeti helyiség
Terasz

Műszaki tartalom:
- a homlokzat hőszigetelt, divatos szürkével tört fehér színű. A födémlemezeken 2cm-es lépéshangszigetelő van elhelyezve.
- a hidegpadló ragasztott kerámia lapburkolat, egyéb helyiségekben laminált parketta. A teraszok kültéri csúszásgátló és fagyálló kerámia burkolatot kapnak.
-a vizes helyiségek mennyezetig csempézettek
-falazat: teherhordó falak 30cm és 25cm, válaszfalak 10 cm vastagságú Porotherm.
-lapostetőn a megújuló energia kialakítása előkészítve.
-egyedi hőszivattyú hűtés-fűtés, hőleadó padló-és falfűtés, kiegészítő alacsony hőmérsékletű radiátorokkal, forró víz tároló puffer.
-nyílászárók fokozottan hőszigetelt 3 rétegű üvegezés.
-utcai kapu távvezérlővel használható.
-gépkocsi beálló, és a járdák beton térkővel kialakítottak.

Kedves Érdeklődő!
Ha megtekintené a lakást, vagy kérdése van, hívjon bizalommal.

Hirdetés feltöltve: 2025. 02. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

4 szobás ikerházak ára Vácon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Vác m² ár
283 e Ft
611 e Ft 54%
Ennek az ára
Vác átlagár
99.2 M Ft m Ft
64.9 m Ft -53%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Vác

Eladó ikerházak a környékről

Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

129 M Ft
5 szoba
123 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

96.7 M Ft
4 + 1 szoba
126 m²
Hernád
Eladó ikerház

Hernád

41.3 M Ft
3 szoba
68 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

146 M Ft
6 szoba
211 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

206.25 M Ft
5 szoba
184 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

75.9 M Ft
3 szoba
71 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

128.89 M Ft
4 szoba
112 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

95.34 M Ft
4 szoba
0 m²
Vác, Áltány, Altány út
Eladó ikerház

Vác

159 M Ft
5 szoba
117 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

149.9 M Ft
5 szoba
306 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

128.89 M Ft
5 szoba
112 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

359 M Ft
5 + 1 szoba
289 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

718 M Ft
10 + 2 szoba
578 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

128.89 M Ft
5 szoba
112 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

99.7 M Ft
4 + 1 szoba
129 m²
Érd
Eladó ikerház

Érd

177.7 M Ft
7 szoba
181 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

99.7 M Ft
4 + 1 szoba
129 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

148 M Ft
5 szoba
134 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

94.9 M Ft
2 + 3 szoba
108 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

115 M Ft
2 + 3 szoba
104 m²
Nagytarcsa
Eladó ikerház

Nagytarcsa

119.9 M Ft
4 szoba
103 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

96.7 M Ft
4 + 1 szoba
126 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

79.9 M Ft
3 szoba
71 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

178 M Ft
6 szoba
140 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Balatonszemes, Ady Endre u
Eladó téglalakás

Balatonszemes

78.9 M Ft
2 szoba