City Pearl

Eladó ikerház
Üröm

359 000 000 Ft359 M Ft 1 751 220 Ft/m2
5 szoba
205 m²
építés éve:2002

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 441 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: A

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 334
Keszler Anna
BeMyHome Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Budapest közvetlen szomszédságában, Üröm közkedvelt és presztízsértékű részén, Rókahegyen kínálunk megvételre egy minden igényt kielégítő, prémium kategóriás ikerház-felet. A négy éve teljes szerkezeti visszabontással újjáépített ingatlan a legmagasabb műszaki tartalommal, modern dizájnnal és teljesen szeparált, privát kerttel várja új tulajdonosát.

A jövőálló otthon főbb jellemzői:

Tágas terek: 63 m²-es, közvetlen kertkapcsolatos amerikai konyhás nappali, amely a családi élet tökéletes központja.

Ideális elrendezés: 4 kényelmes hálószoba, 2 elegáns fürdőszoba és egy külön vendég WC.

Kényelem: 2 állásos, közvetlen bejáratú garázs, erkélyek és egy hatalmas, pihenésre optimalizált intim terasz és kert végétől természetvédelmi terület.

Műszaki tartalom és extrák (amik itt az alapfelszereltség részét képezik):

A felújítás során a ház komplett elektromos és gépészeti megújuláson esett át, külső szigetelést, prémium nyílászárókat, burkolatokat és szanitereket kapott, a kellemes hőérzetről pedig padlófűtés gondoskodik a földszinten dekorbeton burkolattal.

A mindennapok luxusát és kényelmét az alábbi csúcstechnológiás megoldások biztosítják:

Teljes okosotthon vezérlés és többzónás klímarendszer

Saját wellness: Jacuzzi, finn- és infraszauna

Fenntarthatóság: Napelem rendszer, és központi vízlágyító.

Gondozásmentes kényelem: Robotporszívó, robotfűnyíró és computer-vezérelt öntözőrendszer

Biztonság és árnyékolás: Elektromos redőnyök szúnyoghálóval, kamerás kaputelefon és mozgásérzékelős világítás, riasztó, ujjlenyomat scanner a bejáratnál.

Bútorzat és berendezés:

Az ingatlan belső tereit egyedi gyártású, prémium beépített bútorok, felső kategóriás világítástechnika és gépesítés, valamint egy komplett, exkluzív kerti bútor garnitúra teszi teljessé. A bútorzat és a teljes berendezés ára külön megállapodás tárgyát képezi.

Lokáció:

Csendes, zöld és panorámás környezet, ahonnan a III. kerület, a HÉV-állomás, kiváló iskolák és bevásárlási lehetőségek is mindössze néhány perc alatt elérhetők.

Ez az ingatlan tökéletes választás azoknak, akik nem szeretnének a felújítás nehézségeivel bajlódni, és egy azonnal költözhető, technológiailag is jövőálló luxusotthonra vágynak.

Jöjjön el, és tapasztalja meg a helyszínen ezt az életérzést! További részletekért és megtekintésért keressen bizalommal a hét bármely napján!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 22.

5 szobás ikerházak ára Ürömön

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Üröm m² ár
1751 e Ft
1699 e Ft -3%
Ennek az ára
Üröm átlagár
359 M Ft m Ft
247.1 m Ft -45%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Üröm

Eladó ingatlanok a környékről

Vác
Eladó ikerház

Vác

99.7 M Ft
4 + 1 szoba
129 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

94.9 M Ft
2 + 3 szoba
108 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

213.46 M Ft
5 szoba
186 m²
Üröm
Eladó ikerház

Üröm

297 M Ft
5 szoba
195 m²
Üröm, Üröm, Völgyliget II Lakópark
Eladó ikerház

Üröm

126.9 M Ft
5 szoba
128 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

718 M Ft
10 + 2 szoba
578 m²
Nagytarcsa
Eladó ikerház

Nagytarcsa

119.9 M Ft
4 szoba
103 m²
Üröm
Eladó ikerház

Üröm

297 M Ft
5 szoba
195 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

389 M Ft
11 szoba
430 m²
Üröm
Eladó ikerház

Üröm

229 M Ft
5 szoba
144 m²
Üröm, Üröm
Eladó ikerház

Üröm

126.9 M Ft
4 szoba
128 m²
Üröm
Eladó ikerház

Üröm

229 M Ft
5 szoba
144 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

148 M Ft
5 szoba
134 m²
Üröm
Eladó ikerház

Üröm

269 M Ft
4 szoba
195 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

149.9 M Ft
5 szoba
306 m²
Üröm
Eladó ikerház

Üröm

297 M Ft
5 szoba
195 m²
Üröm
Eladó ikerház

Üröm

229 M Ft
5 szoba
144 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

149.9 M Ft
5 szoba
202 m²
Üröm
Eladó ikerház

Üröm

269 M Ft
4 szoba
195 m²
Üröm, Üröm,Völgyliget II. Lakópark
Eladó ikerház

Üröm

140 M Ft
4 szoba
128 m²
Üröm
Eladó ikerház

Üröm

379 M Ft
5 szoba
158 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

99 M Ft
4 szoba
106 m²
Üröm
Eladó ikerház

Üröm

199.9 M Ft
5 szoba
115 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Verseg
Eladó családi ház

Verseg

69.9 M Ft