Avico Greentop

Eladó ikerház
Üllő

+ 8 kép 1/11
105 000 000 Ft105 M Ft 1 166 667 Ft/m2
4 szoba
90 m²
építés éve:2020

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 160 m2
Fűtés: Elektromos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3629769723
Majzikné Tóth Krisztina
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Üllőn, a közkedvelt Sportliget lakóparkban igényes állapotú ikerház eladó!

Üllő egyik legkedveltebb, frekventált ám mégis nyugodt részén kínálunk eladásra egy nagyon jó állapotú, belső kétszintes ikerházat, rendezett, barátságos környezetben.
Az 90 m2-es ingatlan átgondolt elrendezésű, világos terekkel rendelkezik. A lakás szép burkolatokkal, gondosan karbantartott állapotban várja új tulajdonosát.

A földszinten tágas nappali, konyha, előtér, külön WC, valamint egy praktikus lépcső alatti tárolóhelyiség található. A konyhában a gyönyörű állapotú beépített konyhabútor a házigazda keze munkáját dícséri.

Az emeleten három külön nyíló szoba, közlekedő és fürdőszoba kapott helyet, amely kényelmes életteret biztosít a teljes család számára. A közlekedőben is jól átgondolt, praktikus beépített szekrények kaptak helyet. A fürdőben kád és zuhanykabin is kényeztetésre csábít.

A tégla építésű szigetelt ház műanyag nyílászárókkal felszerelt. Az otthon melegéről korszerű elektromos padlófűtés rendszer gondoskodik, melyet helyiségenkénti hőmérsékletszabályozás tesz még optimálisabbá.
Szintenként felszerelésre került egy-egy hűtő-fűtő klíma is, melyek az enyhébb napokon tökéletesen befűthetik a házat, s a nyári melegben kellemes hőmérsékletet varázsolhatnak.

A saját kertrész a nappaliból a teraszon át is megközelíthető, a sarokban egy praktikus tároló is helyet kapott. A parkosított udvar kiváló lehetőséget biztosít pihenésre vagy családi kikapcsolódásra. Az ingatlanhoz fedett kocsibeálló is tartozik.

A környék csendes, családbarát, ugyanakkor minden fontos szolgáltatás könnyen elérhető.
Ideális választás mindazok számára, akik jó állapotú, azonnal költözhető otthont keresnek Üllő egyik legjobb részén.

Amennyiben felkeltettem érdeklődését, további információért és megtekintési időpont egyeztetésért keressen bizalommal!
A Duna House teljes kínálatával állok rendelkezésére!

Ingatlan eladás és vétel teljes körű ügyintézése, megbízható ügyvédi háttér biztosítása, ingyenes ingatlan tanácsadás, teljes körű és gyors bankfüggetlen hitelügyintézés, biztosítás, energetikai tanúsítvány akár hozott ingatlanra is az ország piacvezető ingatlanközvetítő hálózatának támogatásával!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Érd.: Majzikné Tóth Krisztina, tel.: +36/20 927 3299, e-mail: majzikne.krisztina@dh.hu

Referencia szám: HZ046737

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 23.

4 szobás ikerházak ára Üllőn

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Üllő m² ár
1167 e Ft
1208 e Ft 3%
Ennek az ára
Üllő átlagár
105 M Ft m Ft
111.3 m Ft 6%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Üllő

Eladó ikerházak a környékről

Üllő
Eladó ikerház

Üllő

120 M Ft
4 szoba
95 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

389 M Ft
11 szoba
430 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

129 M Ft
5 szoba
123 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

718 M Ft
10 + 2 szoba
578 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

96.7 M Ft
4 + 1 szoba
126 m²
Üllő
Eladó ikerház

Üllő

120 M Ft
4 szoba
95 m²
Üllő
Eladó ikerház

Üllő

120 M Ft
4 szoba
95 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

149.9 M Ft
5 szoba
202 m²
Üllő
Eladó ikerház

Üllő

120 M Ft
4 szoba
95 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Kiskunlacháza
Eladó ikerház

Kiskunlacháza

44.9 M Ft
2 szoba
39 m²
Üllő
Eladó ikerház

Üllő

120 M Ft
4 szoba
95 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

94.9 M Ft
2 + 3 szoba
108 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

149.9 M Ft
5 szoba
306 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

359 M Ft
5 + 1 szoba
289 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

99.7 M Ft
4 + 1 szoba
129 m²
Üllő
Eladó ikerház

Üllő

72.9 M Ft
3 szoba
73 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

206.25 M Ft
5 szoba
184 m²
Nagytarcsa
Eladó ikerház

Nagytarcsa

119.9 M Ft
4 szoba
103 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

179 M Ft
5 + 1 szoba
147 m²
Érd
Eladó ikerház

Érd

177.7 M Ft
7 szoba
181 m²
Üllő
Eladó ikerház

Üllő

120 M Ft
4 szoba
95 m²
Üllő
Eladó ikerház

Üllő

125 M Ft
5 szoba
122 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Fonyód
Eladó téglalakás

Fonyód

175 M Ft
3 szoba
79 m²
Előszállás
Eladó családi ház

Előszállás

69.9 M Ft
6 szoba
238 m²
Hosszúpereszteg
Eladó családi ház

Hosszúpereszteg

27.9 M Ft
4 szoba