Avico Greentop

Eladó ikerház
Szombathely

+ 7 kép 1/10
97 739 000 Ft97.739 M Ft 1 221 738 Ft/m2
4 szoba
80 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 238 m2
Fűtés: Egyéb
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 541
Kiss Balázs
Belvárosi Ingatlan Pont

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

IRODÁNK KÍNÁLATÁBAN !!!

CSOK Plusz állami támogatás!

Új téglaépítésű ikerházak várják tulajdonosaikat az Oladi plató nyújtotta nyugodt családi házas övezetében, csendes zöld környezetben, 173 m2 és 431 m2 saját telekrésszel.

A hirdetésben szereplő téglaépítésű egyszintes ikerház 79,93 m2-es, nappali + 3 szobás, 14 m2-es terasszal, és 238 m2 telekrésszel, és 19,5 m2-es garázzsal eladó.

A nappalin - konyhán (30,34 m2) és a 3 szobán (11,02 m2, 7,95 m2, 10,40 m2) kívül, fürdő (6,53 m2), WC (1,66 m2), és háztartási helység (3,30 m2), külön is megtalálható.

Az ingatlan fűtését, meleg víz ellátását hőszivattyú biztosítja padlófűtéssel.

Elektromos kialakítás: 1x32 Amper elektromos kapacitással + 1X32 Amper H tarifa. A konyhában elektromos sütő és tűzhely beépítésére lesz lehetőség. Az ár a H-tarifa árát nem tartalmazza.

Beltéri ajtók több színből választhatók dekor fóliás tele ajtók + tok + kilincs (br.92.000.-/db).

Bejárati ajtó br. 500.000.- ft értékben választható panellel.

Szaniterek, csaptelek: a kádat vagy zuhany, mosdókat és 1 db WC-t tartalmaz a vételár. A fürdőben az alapkiépítés 1 db kádat (lábazat + burkolt előlap + csaptelep + zuhanyfej + szerelvények), és egy mosdót (1 db csaptelep + szerelvények) tartalmaz.

Egy db beépített WC, kézmosó 1 db csapteleppel + szerelvények.

A fürdőszoba és WC helyiségekben elhelyezett szaniterek + csaptelepek értéke keretszerződés szerint bruttó 450.000.- Ft.

Hideg burkolatok (bruttó 8.500.- Ft/m2 árig),- meleg burkolatok (laminált parketta, szegély, alátét habfólia: bruttó 7.500.- Ft/m2 árig) szabadon választhatók.

Részletes műszaki tartalommal, fizetési ütemezéssel, alaprajzokkal, és egyéb információkkal, elérhetőségeinken, illetve irodánkban állunk rendelkezésre.

Teljes körű hitelügyintézés!!

Belvárosi Ingatlan Pont Ingatlaniroda

9700 Szombathely, Bejczy utca 1-3.

E-mail: info@belvarosiip.hu

Referencia szám: T.H-A-ZE

Hirdetés feltöltve: 2024. 11. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás ikerházak ára Szombathelyen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szombathely m² ár
1222 e Ft
989 e Ft -24%
Ennek az ára
Szombathely átlagár
97.739 M Ft m Ft
96.6 m Ft -1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szombathely

Eladó ikerházak a környékről

Szombathely
Eladó ikerház

Szombathely

169 M Ft
4 szoba
180 m²
Bük
Eladó ikerház

Bük

185 M Ft
16 szoba
300 m²
Szombathely
Eladó ikerház

Szombathely

169 M Ft
4 szoba
180 m²
Katafa
Eladó ikerház

Katafa

45.99 M Ft
5 + 1 szoba
170 m²
Vasvár
Eladó ikerház

Vasvár

70 M Ft
4 + 1 szoba
160 m²
Szombathely
Eladó ikerház

Szombathely

84.99 M Ft
4 szoba
90 m²
Szombathely
Eladó ikerház

Szombathely

159 M Ft
5 szoba
180 m²
Szombathely
Eladó ikerház

Szombathely

108.989 M Ft
4 szoba
85 m²
Szombathely
Eladó ikerház

Szombathely

80.7 M Ft
4 szoba
80 m²
Szombathely
Eladó ikerház

Szombathely

100 M Ft
3 szoba
91 m²
Szombathely, Belváros környéke, Vízmellék utca
Eladó ikerház

Szombathely

60 M Ft
2 szoba
55 m²
Szombathely
Eladó ikerház

Szombathely

69.9 M Ft
6 szoba
196 m²
Szombathely
Eladó ikerház

Szombathely

74.5 M Ft
4 szoba
100 m²
Szombathely
Eladó ikerház

Szombathely

98 M Ft
3 szoba
91 m²
Szombathely
Eladó ikerház

Szombathely

62.6 M Ft
2 szoba
67 m²
Hegyfalu
Eladó ikerház

Hegyfalu

29.9 M Ft
3 szoba
66 m²
Szombathely
Eladó ikerház

Szombathely

169 M Ft
4 szoba
180 m²
Szombathely
Eladó ikerház

Szombathely

169 M Ft
5 szoba
180 m²
Szombathely
Eladó ikerház

Szombathely

95.8 M Ft
4 szoba
90 m²
Vasvár
Eladó ikerház

Vasvár

70 M Ft
4 + 1 szoba
160 m²
Szombathely
Eladó ikerház

Szombathely

60 M Ft
2 szoba
68 m²
Szombathely
Eladó ikerház