Avico Greentop

Eladó ikerház
Sződliget

+ 17 kép 1/20
169 000 000 Ft169 M Ft 1 126 667 Ft/m2
5 szoba
150 m²
építés éve:2021

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 400 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 579
Iván Zoltán
Szentendre Városkapu

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Ez az otthon nem egyszerűen egy ház ez egy életstílus.
Egy hely, ahol reggelente a Duna közelsége ad ritmust a napnak, ahol pár perc sétára vár a Sződligeti Jachtkikötő, és ahol minden részlet azt szolgálja, hogy hazaérkezni valódi élmény legyen. A tervezés során a cél egy elérhető luxus megteremtése volt: letisztult formák, időtálló anyagok, okos megoldások és kompromisszummentes minőség belül és kívül egyaránt.
A ház szíve a lenyűgöző, egyedileg tervezett, német Nobilia konyha. Itt nemcsak főzni lehet, hanem együtt lenni. A különleges konyhaszigetbe rejtett, rendkívül halk Elica főzőlap, a forgatható, eltolható étkezőasztal és a designer bárszékek mind azt szolgálják, hogy egy hétköznapi vacsora is különleges pillanattá váljon egy családi összejövetelen pedig akár nyolcan is kényelmesen helyet foglalhattok. A dupla AEG sütők, a prémium Blanco csaptelep és az átgondolt részletek mind azt üzenik: itt minden a kényelemről és az élményről szól.
A burkolatok és szaniterek választása is ezt az érzést erősíti: vízálló, prémium német padló, olasz hidegburkolatok, spa hangulatú walk-in zuhany, termosztátos csaptelepek a fürdőszoba nem funkció, hanem feltöltődés.
A ház műszaki tartalma a jövőbe mutat. A 7,79 kWp-es napelemes rendszer bőven fedezi az ingatlan energiaigényét, sőt, elektromos autó töltésére is alkalmas. Padlófűtés mindkét szinten, okos klímák, programozható redőnyök, világítás és öntözőrendszer mindez egyetlen érintéssel irányítható. Ez az otthon gondolkodik helyetted.
A kert igazi privát menedék: zöld falat alkotó Leylandi ciprusok, selyemakác, magnólia, levendula, fűszerkertnek kialakított magaságyások, programozott öntözés, fúrt kút és kerti szolárzuhany. Egy hely, ahol mezítláb sétálhatsz a fűben, ahol a nyári esték a teraszon érnek véget, és ahol valóban kiszakadhatsz a világból.
Ez az ingatlan azoknak szól, akik nem csak lakni szeretnének valahol, hanem élni. Akik értékelik a minőséget, a nyugalmat, a természet közelségét és azt, amikor minden nap egy kicsit olyan, mintha nyaralnának.

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

5 szobás ikerházak ára Sződligeten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Sződliget m² ár
1127 e Ft
394 e Ft -186%
Ennek az ára
Sződliget átlagár
169 M Ft m Ft
70.5 m Ft -140%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Sződliget

Eladó ingatlanok a környékről

Nagykőrös
Eladó téglalakás

Nagykőrös

23 M Ft
2 szoba
54 m²
Ceglédbercel
Eladó családi ház

Ceglédbercel

55 M Ft
3 szoba
87 m²
Cegléd
Eladó családi ház

Cegléd

59.9 M Ft
2 szoba
123 m²
Cegléd
Eladó családi ház

Cegléd

115 M Ft
4 szoba
240 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

179 M Ft
5 + 1 szoba
147 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

178 M Ft
6 szoba
140 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

99 M Ft
4 szoba
106 m²
Verőce
Eladó családi ház

Verőce

50 M Ft
2 szoba
70 m²
Érd
Eladó ikerház

Érd

177.7 M Ft
7 szoba
181 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

94.9 M Ft
2 + 3 szoba
108 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

76.5 M Ft
3 szoba
104 m²
Sződliget
Eladó ikerház

Sződliget

149 M Ft
6 szoba
154 m²
Ócsa
Eladó családi ház

Ócsa

89.5 M Ft
5 szoba
204 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

359 M Ft
5 + 1 szoba
289 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

120 M Ft
5 szoba
116 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Cegléd
Eladó családi ház

Cegléd

57.9 M Ft
5 szoba
100 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

718 M Ft
10 + 2 szoba
578 m²
Vác
Eladó családi ház

Vác

58 M Ft
4 szoba
150 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

83.1 M Ft
4 szoba
105 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

99.7 M Ft
4 + 1 szoba
129 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

129 M Ft
5 szoba
123 m²
Ócsa
Eladó ikerház

Ócsa

77 M Ft