Astora Márvány8

Eladó ikerház
Szentendre

+ 2 kép 1/5
165 000 000 Ft165 M Ft 1 352 459 Ft/m2
4 szoba
122 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 300 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 622
Virág Olga
Szentendre Városkapu

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Az egyetlen új építésű ingatlan Szentendre belvárosában!

Kivételes lehetőséget kínálunk!

Osztatlan, összesen 600nm-es telken két ház épül, melyből itt a bejárattól távolabbi ingatlan kerül bemutatásra. (A látványterveken ez az egyenes ház)

A kivitelező egy megbízható szentendrei vállakozó, akinek minőségi munkáját számtalan új éítésű és felújított ingatlanban csodálhatjuk meg!

A telek 300nm-es, az épülő lakóház, belső két szinten összesen 122nm.
Minőségi anyagokból épülő, kíváló ár-érték arányú ingatlant kínálunk megvételre!
A kaputól térkővel burkolt járda vezet az elegáns bejárathoz. A földszinten tágas előtérbe érkezünk. Itt található az ingatlan központi részét adó hatalmas nappali az egybe nyitott, nem szokványos formàjú étkezős konyhával. Ezen a szinten helyet kap még egy hálószoba, fürdőszoba wc-vel és egy háztartási helyiség.
A nappaliból a 12nm-es fedett teraszra érkezünk, mely kíválóan alkalmas egy meghitt kávézásra, vagy akár egy családi összejövetel megtartására is.
Az emeleten két külön bejáratú hàlószoba, tágas fürdőszoba wc-vel és tetőterasz kerül kialakításra.
A fűtésről levegős hőszivattyú rendszer gondoskodik radiátorokon keresztül.
Az ablakok 5 légkamrás műanyag nyílászárók 3 réteggű üvegezéssel. Kívül-belül fehér színazonos műanyag párkánnyokkal.
Érdeklődés esetén a teljes műszaki tartalom elérhető!

Kulcsrakész ára: 165.000.000ft + kocsibeálló 10.000.000ft

Rendezett udvar, saját intim kert. Csend és nyugalom, a Duna közelsége.
Legyen az Öné és családjáé mindez!

Várom megtisztelő érdeklődését!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 23.

4 szobás ikerházak ára Szentendrén

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szentendre m² ár
1352 e Ft
899 e Ft -50%
Ennek az ára
Szentendre átlagár
165 M Ft m Ft
120.3 m Ft -37%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szentendre

Eladó ikerházak a környékről

Vác
Eladó ikerház

Vác

99.7 M Ft
4 + 1 szoba
129 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

359 M Ft
5 szoba
289 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

359 M Ft
7 szoba
290 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

359 M Ft
7 szoba
290 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

139 M Ft
4 + 1 szoba
167 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

213.46 M Ft
5 szoba
186 m²
Pomáz
Eladó ikerház

Pomáz

129.5 M Ft
4 szoba
100 m²
Hernád
Eladó ikerház

Hernád

41.3 M Ft
3 szoba
68 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

359 M Ft
5 szoba
289 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

199 M Ft
7 szoba
290 m²
Érd
Eladó ikerház

Érd

177.7 M Ft
7 szoba
181 m²
Pécel, Pécel - kertváros
Eladó ikerház

Pécel

127 M Ft
4 szoba
125 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

149.9 M Ft
3 + 2 szoba
135 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

359 M Ft
5 szoba
267 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

149.9 M Ft
5 szoba
306 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

389 M Ft
11 szoba
430 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

168 M Ft
5 szoba
274 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

359 M Ft
5 + 1 szoba
289 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

718 M Ft
10 + 2 szoba
578 m²
Kiskunlacháza
Eladó ikerház

Kiskunlacháza

44.9 M Ft
2 szoba
39 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

199 M Ft
6 szoba
268 m²
Nagytarcsa
Eladó ikerház

Nagytarcsa

119.9 M Ft
4 szoba
103 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház