Aerogate Homes

Eladó ikerház
Sopron

+ 4 kép 1/7
123 000 000 Ft123 M Ft 1 308 511 Ft/m2
4 szoba
94 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 450 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3696654048
Ilosfai Mónika
Duna House - Mosonmagyaróvár

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Új építésű, modern, A+ energiahatékonyságú ikerház Sopron, Virágvölgy

Prémium minőségű, kulcsrakész ikerház leköthető Sopron kedvelt részén, a Virágvölgyben, panorámás kilátással.

Várható átadás: 2026 év vége
Lakótér: 94 m² (nettó), 2 szintes
Telek: 450 m²
Erkély: 4,62 m², felső szinten

Emelet:
- 3 hálószoba
- Fürdőszoba
- Közlekedő
- Erkély

Prémium műszaki tartalom:
Téglaépítés, 20 cm külső hőszigeteléssel a tökéletes hőkomfortért
Daikin hőszivattyús fűtéshűtés, helyiségenként szabályozható, alacsony rezsi
3 rétegű hőszigetelt nyílászárók, redőnnyel és szúnyoghálóval
A+ energiahatékonyság fenntartható és gazdaságos megoldás
Saját, térkövezett autóbeállók (3 db opcionálisan), akár elektromos töltő előkészítéssel is

Saját kertkapcsolat, panorámás kilátással

Burkolatok, belső kialakítás szabadon választható, így a ház az Ön ízlése szerint lesz tökéletes!

Elhelyezkedés
Sopron kedvelt részén, Virágvölgyben. Zöld övezet, panorámás kilátás
Karnyújtásnyira a belvárostól, gyors és kényelmes közlekedéssel.

Ár: kulcsrakész, minden igényt kielégítő prémium megoldás

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 17.

4 szobás ikerházak ára Sopronban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Sopron m² ár
1309 e Ft
1221 e Ft -7%
Ennek az ára
Sopron átlagár
123 M Ft m Ft
147.9 m Ft 17%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Sopron

Eladó ikerházak a környékről

Sopron, Apácakert, Lehár Ferenc utca 124
Eladó ikerház

Sopron

159.886 M Ft
5 szoba
127 m²
Sopron, Apácakert, Lehár Ferenc utca 124
Eladó ikerház

Sopron

162.073 M Ft
5 szoba
127 m²
Sopron, Apácakert, Lehár Ferenc utca 124
Eladó ikerház

Sopron

157.192 M Ft
4 szoba
123 m²
Sopron
Eladó ikerház

Sopron

82.4 M Ft
3 szoba
80 m²
Pér
Eladó ikerház

Pér

82.634 M Ft
5 szoba
110 m²
Sopron, Apácakert, Lehár Ferenc utca 124
Eladó ikerház

Sopron

157.754 M Ft
4 szoba
123 m²
Fertőszentmiklós
Eladó ikerház

Fertőszentmiklós

63.9 M Ft
4 szoba
180 m²
Sopron, Apácakert, Lehár Ferenc utca 124
Eladó ikerház

Sopron

159.729 M Ft
5 szoba
127 m²
Sopron, Apácakert, Lehár Ferenc utca 124
Eladó ikerház

Sopron

154.817 M Ft
4 szoba
123 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó ikerház

Mosonmagyaróvár

95.99 M Ft
3 szoba
112 m²
Sopron
Eladó ikerház

Sopron

110 M Ft
7 szoba
300 m²
Sopron, Apácakert, Lehár Ferenc utca 124
Eladó ikerház

Sopron

154.285 M Ft
4 szoba
123 m²
Győr, Belváros, 9022 Győr-Révfalu
Eladó ikerház

Győr

187.998 M Ft
605 m²
180 m²
Sopron, Apácakert, Lehár Ferenc utca 124
Eladó ikerház

Sopron

162.511 M Ft
5 szoba
127 m²
Sopron, Apácakert, Lehár Ferenc utca 124
Eladó ikerház

Sopron

159.573 M Ft
5 szoba
127 m²
Győr
Eladó ikerház

Győr

118 M Ft
5 szoba
113 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó ikerház

Mosonmagyaróvár

99.4 M Ft
4 szoba
122 m²
Sopron, Apácakert, Lehár Ferenc utca 124
Eladó ikerház

Sopron

164.754 M Ft