Astora Art House

Eladó ikerház
Sopron, Apácakert, Lehár Ferenc utca 124

165 135 500 Ft165.136 M Ft 1 300 280 Ft/m2
5 szoba
127 m²

Részletes adatok

Telekméret: 500 m2
Fűtés: Geotermikus
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 633
Németh Balázs

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Képzeljen el egy otthont, ahol az esztétika és a funkcionális luxus tökéletes harmóniában van a természettel. A nyugat-európai színvonalú Lehár Panoráma Villapark Sopron egyik legnívósabb lakóövezetében épül olyan tulajdonosok számára, akik egy időtálló, modern és magas minőségű ingatlanban képzelik el a jövőjüket.

A Lehár Panoráma Villapark a soproni Kuruc-domb tetején, a belvárostól mindössze egy kilométerre épül. Ez a környék ideális választás azok számára, akik szeretnék élvezni a zöldövezet nyugalmát, miközben minden fontos városi szolgáltatás elérhető közelségben van.

Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 30. Utoljára módosítva: 2026. 04. 18.

5 szobás ikerházak ára Sopronban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Apácakert m² ár
Sopron m² ár
1300 e Ft
1200 e Ft -8%
1185 e Ft -10%
Ennek az ára
Apácakert átlagár
Sopron átlagár
165.136 M Ft m Ft
152.4 m Ft -8%
165.2 m Ft 0%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Sopron, Apácakert, Lehár Ferenc utca 124

Eladó ikerházak a környékről

Sopron, Apácakert, Lehár Ferenc utca 124
Eladó ikerház

Sopron

154.285 M Ft
4 szoba
123 m²
Sopron, Apácakert, Lehár Ferenc utca 124
Eladó ikerház

Sopron

159.136 M Ft
5 szoba
127 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó ikerház

Mosonmagyaróvár

99.4 M Ft
4 szoba
122 m²
Pér
Eladó ikerház

Pér

68.5 M Ft
4 szoba
88 m²
Bezenye
Eladó ikerház

Bezenye

71.8 M Ft
5 szoba
92 m²
Pér
Eladó ikerház

Pér

81.892 M Ft
5 szoba
109 m²
Sopron
Eladó ikerház

Sopron

82.4 M Ft
3 szoba
80 m²
Sopron, Apácakert, Lehár Ferenc utca 124
Eladó ikerház

Sopron

159.042 M Ft
5 szoba
127 m²
Sopron, Apácakert, Lehár Ferenc utca 124
Eladó ikerház

Sopron

159.886 M Ft
5 szoba
127 m²
Sopron, Apácakert, Lehár Ferenc utca 124
Eladó ikerház

Sopron

162.073 M Ft
5 szoba
127 m²
Sopron, Apácakert, Lehár Ferenc utca 124
Eladó ikerház

Sopron

162.511 M Ft
5 szoba
127 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó ikerház

Mosonmagyaróvár

53 M Ft
3 szoba
67 m²
Pér
Eladó ikerház

Pér

81.892 M Ft
5 szoba
109 m²
Sopron
Eladó ikerház

Sopron

299 M Ft
6 + 3 szoba
320 m²
Sopron
Eladó ikerház

Sopron

82.4 M Ft
3 szoba
80 m²
Sopron, Apácakert, Lehár Ferenc utca 124
Eladó ikerház

Sopron

160.629 M Ft
4 szoba
123 m²
Sopron, Apácakert, Lehár Ferenc utca 124
Eladó ikerház

Sopron

159.198 M Ft
5 szoba
127 m²
Sopron, Apácakert, Lehár Ferenc utca 124
Eladó ikerház

Sopron

154.379 M Ft
4 szoba
123 m²
Sopron, Apácakert, Lehár Ferenc utca 124
Eladó ikerház