Astora Art House

Eladó ikerház
Ráckeve

+ 16 kép 1/19
75 900 000 Ft75.9 M Ft 744 118 Ft/m2
4 szoba
102 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 1236 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Joó Krisztina
Otthon Centrum Szigethalom

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

ÚJ ÉPÍTÉSŰ IKERHÁZ RÁCKEVÉN – MODERN KIALAKÍTÁS, TÁGAS TELEK, CSENDES KÖRNYÉK!

Helyszín: 2300 Ráckeve
Telek területe: 1236 m²
Lakások alapterülete: kb. 102 m² / lakás
Saját garázs és fedett terasz mindkét lakáshoz

Az ingatlanról

Eladásra kínálunk egy új építésű, kétlakásos (ikerház jellegű) családi házat Ráckeve egyik csendes, nyugodt, falusias hangulatú utcájában.
A ház földszintes + tetőtér beépítéses, modern elrendezésű, energiatakarékos és korszerű anyagokból épül.

Mindkét lakás külön bejárattal, saját garázzsal, fedett terasszal és nagy kerttel rendelkezik, így tökéletes választás családoknak vagy befektetőknek is.

Műszaki tartalom

Falazat: 30 cm Porotherm tégla + 15 cm hőszigetelés

Tető: fa szerkezet, 45° hajlásszögű, antracitszürke betoncserép

Homlokzat: törtfehér és középszürke dörzsölt nemesvakolat

Nyílászárók: 3 rétegű hőszigetelt műanyag ablakok

Fűtés: gázkazános központi fűtés + napelemes kiegészítő rendszer

Padlóburkolatok: kerámialap és laminált parketta

Zöldfelület arány: 73%

A ház energiatakarékos, korszerű hő- és hangszigeteléssel épül, a tervezett épületmagasság mindössze 3,65 m, így harmonikusan illeszkedik a környezetbe.

Környezet

Az ingatlan Ráckeve belterületén, csendes, murvás mellékutcában található, falusias lakóövezetben.
A telek hosszúkás, jól tájolt (D–É-i) és kiváló adottságú.
A környék csendes, családias, mégis könnyen megközelíthető.
A közművek (víz, villany) az utcában, csatorna előkészítve.

Az ingatlan értékesítésre épül, így az új tulajdonos kulcsrakész állapotban veheti át a házat.
A telek és az ikerház egyben vagy külön is megvásárolható (megbeszélés szerint).

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

4 szobás ikerházak ára Ráckevén

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Ráckeve m² ár
744 e Ft
652 e Ft -14%
Ennek az ára
Ráckeve átlagár
75.9 M Ft m Ft
84 m Ft 10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Ráckeve

Eladó ikerházak a környékről

Ráckeve
Eladó ikerház

Ráckeve

115 M Ft
6 szoba
134 m²
Ráckeve
Eladó ikerház

Ráckeve

86 M Ft
3 + 1 szoba
128 m²
Ráckeve
Eladó ikerház

Ráckeve

88 M Ft
3 + 1 szoba
140 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

179 M Ft
5 + 1 szoba
147 m²
Ráckeve
Eladó ikerház

Ráckeve

86 M Ft
3 + 1 szoba
128 m²
Ráckeve
Eladó ikerház

Ráckeve

88 M Ft
3 + 1 szoba
140 m²
Kiskunlacháza
Eladó ikerház

Kiskunlacháza

44.9 M Ft
2 szoba
39 m²
Hernád
Eladó ikerház

Hernád

41.3 M Ft
3 szoba
68 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Ráckeve
Eladó ikerház

Ráckeve

115 M Ft
5 szoba
136 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

178 M Ft
6 szoba
140 m²
Pécel, Pécel - kertváros
Eladó ikerház

Pécel

127 M Ft
4 szoba
125 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

718 M Ft
10 + 2 szoba
578 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

213.46 M Ft
5 szoba
186 m²
Ráckeve
Eladó ikerház

Ráckeve

76 M Ft
3 + 1 szoba
128 m²
Ráckeve
Eladó ikerház

Ráckeve

86 M Ft
3 + 1 szoba
128 m²
Ráckeve
Eladó ikerház

Ráckeve

76 M Ft
3 + 1 szoba
128 m²
Pomáz
Eladó ikerház

Pomáz

129.5 M Ft
4 szoba
100 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

206.25 M Ft
5 szoba
184 m²
Ráckeve
Eladó ikerház

Ráckeve

88 M Ft
3 + 1 szoba
140 m²
Ráckeve
Eladó ikerház

Ráckeve

88 M Ft
3 + 1 szoba
140 m²
Ráckeve
Eladó ikerház

Ráckeve

76 M Ft
3 + 1 szoba
128 m²
Ráckeve