Aerogate Homes

Eladó ikerház
Pécel

+ 16 kép 1/19
137 000 000 Ft137 M Ft 825 301 Ft/m2
5 szoba
166 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 503 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3629769747
Csernus Andrea
referens

️ Újépítésű családi ház
️ 5 szoba
️ Amerikai konyhás nappali
️ Tágas, jól tervezett terek
️ Hatalmas panorámás terasz
️ Garázs tartozik az ingatlanhoz
️ Dél–nyugati tájolás → egész nap napfényes

️ Műszaki tartalom
️ Hőszivattyús fűtés (padlófűtéssel)
️ Garázsban is padlófűtés
️ 3 rétegű, 5 légkamrás műanyag nyílászárók
️ Alu redőnyök
️ Klíma előkészítés
️ 10 cm grafitos homlokzati szigetelés
️ 20 cm kőzetgyapot tetőszigetelés
️ Vízlágyító és vízszűrő rendszer

️ Külső kialakítás
️ Üvegkorlátos teraszok
️ Viacolor burkolat az autóbeállón és a ház körül

️ Átadás
️ Tervezett átadás: 2025 év vége
️ Modern, energiahatékony otthon

️ Előnyök összefoglalva
️ Modern építészeti stílus
️ Környezettudatos technológiák
️ Magas életminőség
️ Természetközeli, mégis exkluzív környezet
️ Világos, napfényes terek egész nap

Amennyiben az ingatlan felkeltette az érdeklődését, várom hívását!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Érd: Csernus Andrea +36 30 844 9553; csernus.andrea1@dh.hu

Referencia szám: HZ025545

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 18.

5 szobás ikerházak ára Pécelen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécel m² ár
825 e Ft
777 e Ft -6%
Ennek az ára
Pécel átlagár
137 M Ft m Ft
159.5 m Ft 14%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécel

Eladó ikerházak a környékről

Pécel
Eladó ikerház

Pécel

149.9 M Ft
5 szoba
306 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

718 M Ft
10 + 2 szoba
578 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

99 M Ft
4 szoba
106 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

206.25 M Ft
5 szoba
184 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

99.9 M Ft
3 + 2 szoba
112 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Kiskunlacháza
Eladó ikerház

Kiskunlacháza

44.9 M Ft
2 szoba
39 m²
Pécel, Pécel - kertváros
Eladó ikerház

Pécel

127 M Ft
4 szoba
125 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

137 M Ft
5 szoba
166 m²
Érd
Eladó ikerház

Érd

177.7 M Ft
7 szoba
181 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

125 M Ft
2 + 2 szoba
113 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

169 M Ft
4 szoba
215 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

99.8 M Ft
4 szoba
101 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

114.9 M Ft
3 + 1 szoba
91 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

144.9 M Ft
6 szoba
200 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

213.46 M Ft
5 szoba
186 m²
Pomáz
Eladó ikerház

Pomáz

129.5 M Ft
4 szoba
100 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

178 M Ft
6 szoba
140 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

119.9 M Ft
6 szoba
140 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

389 M Ft
11 szoba
430 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

96.7 M Ft
4 + 1 szoba
126 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

148 M Ft
5 szoba
134 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

149.9 M Ft
5 szoba
202 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Kétegyháza
Eladó családi ház

Kétegyháza

21 M Ft
3 szoba
105 m²
Cece
Eladó családi ház

Cece

69.8 M Ft
4 szoba
215 m²
Kislippó
Eladó családi ház