BAM Living

Eladó ikerház
Pécel, Pécel kertváros

120 000 000 Ft120 M Ft 1 200 000 Ft/m2
4 szoba
100 m²

Részletes adatok

Telekméret: 500 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 886
Longa Mária
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Pécelen kínálunk megvételre egy -új építésű ikerfélt a központhoz!

A ház nettó alaterülete 100 nm a hozzátartozó kertrész 500 nm alapterületű.

A ház földszintes - amerikai konyha étkezővel, 3 szoba, előtér, fürdőszoba kialakítású.

Érdeklődés esetén hívjon bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

4 szobás ikerházak ára Pécelen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécel m² ár
1200 e Ft
905 e Ft -33%
Ennek az ára
Pécel átlagár
120 M Ft m Ft
112 m Ft -7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécel, Pécel kertváros

Eladó ikerházak a környékről

Pécel
Eladó ikerház

Pécel

132.9 M Ft
6 szoba
200 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

144.9 M Ft
6 szoba
200 m²
Hernád
Eladó ikerház

Hernád

41.3 M Ft
3 szoba
68 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

129 M Ft
5 szoba
123 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

94.9 M Ft
2 + 3 szoba
108 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

99.8 M Ft
4 szoba
101 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

144.9 M Ft
6 szoba
200 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

178 M Ft
6 szoba
140 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

169 M Ft
4 szoba
215 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

99 M Ft
4 szoba
106 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

99 M Ft
4 szoba
100 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

213.46 M Ft
5 szoba
186 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

137 M Ft
5 szoba
166 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

99.9 M Ft
3 + 2 szoba
112 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

99.7 M Ft
4 + 1 szoba
129 m²
Nagytarcsa
Eladó ikerház

Nagytarcsa

119.9 M Ft
4 szoba
103 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

144.9 M Ft
6 szoba
200 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

96.7 M Ft
4 + 1 szoba
126 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

137 M Ft
5 szoba
166 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

119.9 M Ft
6 szoba
140 m²
Kiskunlacháza
Eladó ikerház

Kiskunlacháza

44.9 M Ft
2 szoba
39 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

110 M Ft
3 + 1 szoba
101 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

144.9 M Ft
6 szoba
200 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Hosszúpereszteg
Eladó családi ház