Astora Olive Club House

Eladó ikerház
Pécel

+ 12 kép 1/15
88 378 412 Ft88.378 M Ft 513 828 Ft/m2
4 szoba
172 m²
építés éve:1986

Részletes adatok

Telekméret: 454 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: D

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 465
Tóth Ákos
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Megvételre kínálok Pécel központjához , egy 454nm-es összközműves telekre épült, háromszintes, 172nm-es ikerházfelet.Hasznos élettér 115nm, a szuterén rész a tárolókkal és a fűtött garázzsal együtt 56,8nm. 1986-ban épült, beton alapra, tégla falakkal, betoncserép tetővel. 2022-ben az összes nyílászárót lecserélték, amik redőnnyel felszereltek, illetve a villanyvezetéket is áthúzásra kerültek. Fűtéséről kombi gázcirkó gondoskodik radiátoros hő leadással. A felújítás során álmennyezetbe épített színes spotlámpákat helyeztek el. A földszinti nappalihoz és az emeleti szobához erkély tartozik. Elrendezés: Földszint: amerikai konyhás nappali, teljesen felújított és beépített konyhabútorral, étkező, kamra (spejz), fürdőszoba, külön WC, előszoba, valamint fedett terasz. Tetőtér: 2 egész és 1 félszoba, valamint egy fürdőszoba káddal és wc-vel ellátva. A szuterén részen 38nm-es fűtött garázs kapott helyet plusz 3 tároló helyiséggel. Az ingatlan 454 m²-es telken helyezkedik el, melyhez külön helyrajzi számmal rendelkező telek is tartozik, ami 160nm-es.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás ikerházak ára Pécelen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécel m² ár
514 e Ft
896 e Ft 43%
Ennek az ára
Pécel átlagár
88.378 M Ft m Ft
110.5 m Ft 20%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécel

Eladó ikerházak a környékről

Pécel
Eladó ikerház

Pécel

169 M Ft
4 szoba
215 m²
Pécel, Pécel - kertváros
Eladó ikerház

Pécel

127 M Ft
4 szoba
125 m²
Pécel, Pécel - kertváros
Eladó ikerház

Pécel

127 M Ft
4 szoba
125 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

389 M Ft
11 szoba
430 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

178 M Ft
6 szoba
140 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

149.9 M Ft
5 szoba
306 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

132.9 M Ft
6 szoba
200 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

114.9 M Ft
3 + 1 szoba
91 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

137 M Ft
5 szoba
166 m²
Pomáz
Eladó ikerház

Pomáz

129.5 M Ft
4 szoba
100 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

718 M Ft
10 + 2 szoba
578 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

99 M Ft
4 szoba
106 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

119.9 M Ft
6 szoba
140 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

144.9 M Ft
6 szoba
200 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

110 M Ft
3 + 1 szoba
101 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

99 M Ft
4 szoba
100 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

137 M Ft
5 szoba
166 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

179 M Ft
4 szoba
215 m²
Hernád
Eladó ikerház

Hernád

41.3 M Ft
3 szoba
68 m²
Kiskunlacháza
Eladó ikerház

Kiskunlacháza

44.9 M Ft
2 szoba
39 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

99.8 M Ft
4 szoba
101 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

144.9 M Ft
6 szoba
200 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

149.9 M Ft
5 szoba
306 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Kislippó
Eladó családi ház

Kislippó

30 M Ft
2 szoba
80 m²
Tápióság
Eladó családi ház

Tápióság

71.5 M Ft
4 szoba
72 m²
Rétság
Eladó téglalakás

Rétság

34.9 M Ft