Oasis Residence

Eladó ikerház
Őrbottyán

99 900 000 Ft99.9 M Ft 1 297 403 Ft/m2
4 szoba
77 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 798 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3629998830
Gyügyei Ágnes
Duna House - Villa Gyömrő

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Természetközeli, modern ikerház nagy telekkel nincs közös fal, nyugodt környezetben!

Eladó egy kiváló elrendezésű, dél-nyugati tájolású ikerházfél 799 m²-es telekkel, csendes, zöld környezetben. Az ingatlan különlegessége, hogy a két lakrész között nincs közös fal, csupán egy összekötő folyosó választja el őket egymástól, így a ház önálló családi ház érzetét nyújtja.

A házzal szemben erdő található, amely egész évben friss levegőt és madárcsicsergős, természetközeli hangulatot biztosít.

Átgondolt elrendezés:

A lakásba belépve az előtérbe érkezünk, ahonnan továbbhaladva a konyhával és étkezővel egy légteret alkotó nappaliba érkezünk. A nappaliból a hátsó kertre néző 20,8 m²-es teraszra juthatunk ki, amely ideális helyszíne lehet családi reggeliknek, grillezéseknek vagy esti kikapcsolódásnak.

A közlekedőből nyílik a három különálló szoba, a fürdőszoba és a külön WC.

Helyiségek:

Előtér: 4,35 m²

Nappali: 18,39 m²

Étkező: 4,41 m²

Konyha: 6,96 m²

Közlekedő: 4,2 m²

Szoba 1: 10,5 m²

Szoba 2: 10,5 m²

Szoba 3: 10,08 m²

Fürdőszoba: 6,56 m²

WC: 1,8 m²

Lakótér összesen: 77,75 m²

Tároló: 2,13 m²

Terasz: 20,8 m²

Műszaki tartalom:

Az ingatlan modern műszaki megoldásokkal és energiatakarékos kialakítással épül:

30-as Porotherm tégla főfalak

10-es tégla válaszfalak

Beton födém

12 cm Dryvit homlokzati szigetelés

30 cm ásványgyapot födémszigetelés

Műanyag, hőszigetelt nyílászárók

Beépített redőnytok és redőny lefutók

5 ponton záródó biztonsági bejárati ajtó

Hőszivattyús padlófűtés

Klíma kiállás előkészítve

Modern díszburkolatos homlokzat

Várható engergetikai besorolás: A+

Átadás: 2026. október

Extra előnyök:

799 m²-es telek

Dél-nyugati tájolás

Erdőre néző, nyugodt környezet

Fedetlen, nagy méretű terasz

Kerítés az árban

Térkövezett autóbeálló szintén az ár részét képezi

Nincs közös fal a szomszéddal

Ideális választás családoknak, akik modern otthont keresnek természetközeli, csendes környezetben, mégis praktikus elrendezéssel és alacsony fenntartási költségekkel.

Megtekintésért hívjon bizalommal bármikor!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

4 szobás ikerházak ára Őrbottyánban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Őrbottyán m² ár
1297 e Ft
1062 e Ft -22%
Ennek az ára
Őrbottyán átlagár
99.9 M Ft m Ft
95.8 m Ft -4%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Őrbottyán

Eladó ikerházak a környékről

Diósd
Eladó ikerház

Diósd

213.46 M Ft
5 szoba
186 m²
Őrbottyán
Eladó ikerház

Őrbottyán

95.55 M Ft
4 szoba
82 m²
Őrbottyán
Eladó ikerház

Őrbottyán

89.9 M Ft
4 szoba
116 m²
Kiskunlacháza
Eladó ikerház

Kiskunlacháza

44.9 M Ft
2 szoba
39 m²
Őrbottyán
Eladó ikerház

Őrbottyán

80 M Ft
1 + 2 szoba
68 m²
Hernád
Eladó ikerház

Hernád

41.3 M Ft
3 szoba
68 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

149.9 M Ft
5 szoba
202 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

149.9 M Ft
5 szoba
306 m²
Őrbottyán
Eladó ikerház

Őrbottyán

97.5 M Ft
4 szoba
99 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

129 M Ft
5 szoba
123 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

148 M Ft
5 szoba
134 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

206.25 M Ft
5 szoba
184 m²
Őrbottyán
Eladó ikerház

Őrbottyán

97.5 M Ft
4 szoba
93 m²
Őrbottyán
Eladó ikerház

Őrbottyán

98.5 M Ft
4 szoba
82 m²
Őrbottyán
Eladó ikerház

Őrbottyán

143 M Ft
5 szoba
145 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Őrbottyán
Eladó ikerház

Őrbottyán

99.5 M Ft
4 + 1 szoba
116 m²
Nagytarcsa
Eladó ikerház

Nagytarcsa

119.9 M Ft
4 szoba
103 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

99.7 M Ft
4 + 1 szoba
129 m²
Őrbottyán
Eladó ikerház

Őrbottyán

97.5 M Ft
4 szoba
93 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

96.7 M Ft
4 + 1 szoba
126 m²
Érd
Eladó ikerház

Érd

177.7 M Ft
7 szoba
181 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

99 M Ft
4 szoba
106 m²
Őrbottyán
Eladó ikerház

Őrbottyán

74.9 M Ft
1 + 2 szoba
68 m²

Falusi CSOK ingatlanok