BAM Living

Eladó ikerház
Őrbottyán

+ 3 kép 1/6
143 000 000 Ft143 M Ft 986 207 Ft/m2
5 szoba
145 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 500 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 520
Dalmadi Orsi
Immo1 Veresegyház

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Őrbottyán kedvelt, központhoz közeli, mégis zsákutcájában épül ez a 145m²-es, átgondolt tervezésű kétszintes ikerház , 500 m²-es telken, garázzsal.

Az épület modern tervezésű, a lakótér jól átgondolt . A házat körbeveszi a kert.
Az amerikai konyhás nappali a kandalló kiépítésének lehetősége adott, a kémény már elkészült, az innen nyíló terasz pedig megteremti a családi és baráti együttlétek ideális helyszínét.
Csak a garázs köti össze a két ikerházat, ahonnan közvetlen bejárat van a lakótérbe.

Méretek:
- tágas nappali + étkező + amerikai konyha ( 33nm)
- 4 nagy külön nyíló szoba
- 2 fürdőszoba
- gardrób
- közlekedők
- garázs (23,3 nm)

Modern világos, élhető, funkcionálisan átgondolt épület.

Műszaki tartalom :

- 30 cm-es Porotherm falazat,
-12 cm Grafit hőszigeteléssel
- födémen 20 cm ásványgyapot szigetelés
- hőszivattyú
- padlófűtés
- háromfázisú elektromos ellátás + 1x25A elektromos kapacitás
- kiváló hő- és hangszigetelés
- energiahatékony, alacsony rezsijű működés
- gáz nincs – korszerű, fenntartható megoldások
- energetika A+
- a tetőszerkezet nem közös kivitelezésű az ikerházak egymástól függetlenül készülnek

A központi elhelyezkedés miatt minden kényelmesen elérhető!
Csendes, PANORÁMÁS hegyekre néző kilátással rendelkező utcában lakhat.

Ideális választás azoknak, akik modern, energiatakarékos otthont keresnek kiváló lokációban, kompromisszumok nélkül.

Az ingatlan kivitelezését több sikeres, a régióban megvalósult lakóingatlan-referenciával rendelkező kivitelező végzi.
A projekt során jól bevált technológiákat és anyagokat alkalmaznak, így a leendő tulajdonos biztos lehet egy átgondoltan megépített, gondos kivitelezésű otthonban.
A korábbi munkák a megbízható minőséget, precíz kivitelezést és hosszú távon is értékálló műszaki megoldásokat igazolják.

Őrbottyán egy dinamikusabban fejlődő agglomerációs település.
Gyors vonat- és buszközlekedés Budapest felé, autóval is könnyen megközelíthető.
Iskolák, óvodák, bölcsődék, bevásárlási lehetőség, egészségügyi központ pár percen belül.
Rengeteg zöld környezet, családbarát hangulat jellemzi az egész települést
Horgásztóval, termálfürdő,a szomszéd Veresegyházon, sportolási és kulturális lehetőségek számolatlanul.

Az ingatlan megvásárlásához irodánk jogi háttértámogatást és ingyenes hiteltanácsadást biztosít, hogy Ön biztonságban és gördülékenyen valósíthassa meg terveit.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 17.

5 szobás ikerházak ára Őrbottyánban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Őrbottyán m² ár
986 e Ft
815 e Ft -21%
Ennek az ára
Őrbottyán átlagár
143 M Ft m Ft
93.8 m Ft -53%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Őrbottyán

Eladó ikerházak a környékről

Őrbottyán
Eladó ikerház

Őrbottyán

98.5 M Ft
4 szoba
93 m²
Őrbottyán
Eladó ikerház

Őrbottyán

89.5 M Ft
3 + 1 szoba
90 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

148 M Ft
5 szoba
134 m²
Őrbottyán
Eladó ikerház

Őrbottyán

98.5 M Ft
4 szoba
82 m²
Őrbottyán
Eladó ikerház

Őrbottyán

98.5 M Ft
4 szoba
82 m²
Őrbottyán
Eladó ikerház

Őrbottyán

89.9 M Ft
4 szoba
96 m²
Őrbottyán
Eladó ikerház

Őrbottyán

74.9 M Ft
1 + 2 szoba
68 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

718 M Ft
10 + 2 szoba
578 m²
Őrbottyán
Eladó ikerház

Őrbottyán

133 M Ft
5 szoba
135 m²
Őrbottyán
Eladó ikerház

Őrbottyán

97.5 M Ft
4 szoba
93 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

149.9 M Ft
5 szoba
306 m²
Őrbottyán
Eladó ikerház

Őrbottyán

84.9 M Ft
4 szoba
70 m²
Őrbottyán
Eladó ikerház

Őrbottyán

92.85 M Ft
4 szoba
81 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

389 M Ft
11 szoba
430 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

359 M Ft
5 + 1 szoba
289 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

96.7 M Ft
4 + 1 szoba
126 m²
Őrbottyán
Eladó ikerház

Őrbottyán

97.5 M Ft
4 szoba
99 m²
Pomáz
Eladó ikerház

Pomáz

129.5 M Ft
4 szoba
100 m²
Őrbottyán
Eladó ikerház

Őrbottyán

97.5 M Ft
4 szoba
99 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Őrbottyán
Eladó ikerház

Őrbottyán

98.5 M Ft
4 szoba
81 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

179 M Ft
5 + 1 szoba