Eladó ikerház
Nyíregyháza, Belváros, földszint
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
63 284 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
82 976 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
94 925 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
124 464 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
126 567 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
165 952 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó ikerház leírása
Eladó Sóstóhegyen, Templom utca közelében, egy modern, minőségi kivitelezésű új építésű ikerház egyik fele, Nappali+2 szobás, 95 m²-es lakótérrel, saját kb. 400 m²-es, épített kerítéssel körbekerített telekkel!A ház Porotherm tégla falazatú, 15 cm-es külső szigeteléssel, a közös fal a garázsnál és tárolónál találkozik a maximális nyugalom érdekébenBramac cseréptető fedésűMűanyag nyílászárós: kívül modern antracit, belül fehér színbenVálasztható burkolatok és beltéri ajtók – saját ízlése szerintHőszivattyús padlófűtés – energiatakarékos és komfortos megoldásklíma vezeték előkészítveElrendezése: Konyha - nappali - étkező 14 m²-es teraszkapcsolattal2 külön nyíló szoba, egyik szoba gardróbbalfürdőszoba káddal, wckülön helyiségben wcelőtér
automata garázskapuval szerelt 18 nm-es garázsigény esetén a garázsból 3. szoba kialakítható
Várható átadás 100% készültséggel: 2026 októberébenKiváló lokáció, CSENDES ZÖLDÖVEZETBEN, jó szomszédság, új építésű családi házak környezetébenAz ikerház utcafronti bejárattal rendelkezik.
Az ingatlan igényes kivitelezéssel, megbízható, referencia munkákkal rendelkező kivitelező által épül.
Energetikai besorolás: A+
Ne maradjon le róla, érdeklődjön még ma és foglalja le álmai otthonát!Amennyiben felkeltette érdeklődését várom hívását!
Az ingatlan azonosítója: 70533Érdeklődni: ************
Hirdetés feltöltve: 2026. 07. 11. Utoljára módosítva: 2026. 07. 13.
2 szobás ikerházak ára Nyíregyházán
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Nyíregyháza, Belváros, földszint